Bizi Arayın

0534 931 68 12

Toplamda 229.239 nüfusu olan İstanbul’un Bakırköy İlçesi Osmanlı döneminde ve Cumhuriyetin kuruluşunun ardından giderek artan nüfusu sebebiyle konut ve ticari anlamda da bir artış göstermektedir. Bu artışın hem olumlu hem de olumsuz yanları bulunmaktadır. Nüfusun artması demek insanların artması, ihtiyaçların artması, gelir- giderlerin artması, alım-satımların artması demektir. Ve tabii ki bununla birlikte kullandığımız kadar hatta belki de daha çok atık madde, eski, hurda sayıları da artmaktadır. Burada biz insanların aklımızı kullanıp doğru şeyleri doğru yerlere atmasını, satmasını, göndermesini bilmeliyiz. Bakırköy hurda firmaları olarak bizler sizlerin işini kolaylaştırmak, size daha iyi hizmet vermek, zamanı verimli ve etkin kullanmak adına her mahallemizde bir hurdacı açarak verimli ve kaliteli hizmet vermeyi amaçladık.

Sende aklını kullan, bizi seç ve sonucunda karlı çık. Bakırköy Hurdacılar olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin hep iyiliğini istemekteyizdir. Her daim sizin yanınızda hep sizinle birlikteyizdir. Bu yüzdendir ki aklını kullan dememiz. Aklın kullan karlı çık. Bizim dışımızda çeşit çeşit hurdacı bulunmakta. Eğer sen aklını kullanırsan işte o zaman tek seçimin biz Bakırköy Hurdacı olduğunu anlar yolunuza bizimle devam ederseniz. Ve seçiminiz hep bizden yana olur.

“Aklını kullan..”

 

Yaşanılası Yer Ataköy Mahallesi

Ataköy mahallesi 4 kısma ayrılmıştır. Yeşilliklerin canlı ve bol olduğu en yaşanılası yer olarak seçilen bu Ataköy mahallesinde buranın bu var olan güzel dengesini bozmamak, her zaman yaşaması için destek olmak adına Ataköy Hurdacılar olarak burada sanayi, fabrika, şantiye, inşaat hurdaları almaktayız. İlk başta da söylediğimiz söz “Aklını Kullan” . Sende aklını kullan bizi seç yaşadığın yer daha da güzelleşsin.

 

Basınköy Alüminyum Hurdacısı

Basını yani teknoloji kullanarak sizlere ulaşmaya çalışıyoruz. Sesimizi duyup bize destek olmaya, iş birliği yapmaya ne dersiniz? Alüminyum hurdanı al ve gel.

 

Cevizlik Çinko Hurdacısı

Elindeki çinko eşyanı kap Cevizlik Çinko Hurdacıya gel, detayları yüz yüze konuşalım.

 

Yeşilköy Kağıt- Karton, Plastik Hurdacısı

Yeşili sev, doğayı sev, Yeşilköyü sev ve kağıt- karton, plastik hurdalarını Yeşilköy Hurdacıya ver. Sizde biliyorsunuz ki kağıtların yapımı için ağaçların feda edilmesi gerekiyor. Kağıtların boş yerlere israf edilip ondan sonrada çöpe atılmasına izin verme. Gelin işbirliği yapalım sizinle. Kağıt- karton hurdalarınızı alalım geri dönüşümle yeniden işlerlik kazandıralım ve böylece ağaçların kesilmesini önlemiş oluruz. Yaşadığımız yer için bu ufacık görevi yapmak zor mu?

Bakırköy Hurda Alan Yerler

Kartaltepe Demir Hurdacısı

Bakırköyün en büyük semtlerinden biri olan Kartaltepe de siz değerli müşterilerimiz için demir hurda alımları yapmaktayız. elinizde bulunan demir hurdaları elden çıkarın ki size yaşayacak yer açılsın. Boştan yere yer kaplamasın.

 

Osmaniye Mahallesi

Krom ve paslanmaz hurdalarınız ederi değerinde alınır. Tek yapmanız gereken bizi aramak ya da yerimizde ziyaret etmenizdir.

 

Zeytinlik Bakır Hurdası

İki taraf birbiri ile küs olduklarında birbirlerine zeytin dalı uzatırlar ki aralarındaki küslük bitsin barış imzalansın diye. Bizde mahallenin adının da hakkını vererek Zeytinlik Mahallesinde sizlere zeytin dalı uzatıyoruz. Fakat bizimkisinin amacı elinizde bulunan bakır hurdalarınızı bize vermeniz ve ilelebette bizimle çalışmanız, bizi tercih etmenizdir. Velhasılı kelam bir dostluk başlatıp bunu uzun soluklu yapmaktır amacımız. Var mısınız bizimle..

 

Sakızağacı Hurdacısı

Ağzımız sakız çiğnemekten değil hurdalar hakkında konuşmaktan yorulsun. Elindeki sarı ve pirinç hurdasını Sakızağacı Hurdacısına getir. Detayları konuşalım.

 

Şenlikköy Mahallesi

Cebinizde, bütçenizde şenlik olsun istiyorsanız pimapen hurdalarınızı Şenlikköy Hurdacısına getirin. Bizi seçmeden önceki ve sonraki farka bir bakın. Denemeye değer bizce.

Hurdacılık Hizmeti Verdiğimiz Yerler

Yenimahalle Hurdacısı

Yıkım hurdalarınızı Yenimahalle de almaktayız. Bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan şeref duyarız. Hem bir kahve ikramında bulunuruz böylece de kırk yılın sözünü de sizden bizzat almış oluruz. Bizi kırmayıp geleceğinizi umuyoruz.

 

Yeşilyurt Kablo Hurdacısı

Off bu kabloları nereye atacağım, ne yapacağım diyorsanız eğer biz sizden onları almaya talibiz. Tabii ki karşılığında biz de size maddi kazanç sağlayacağız. Aklını kullan bizi seç.

 

Zuhuratbaba Çelik Hurdacısı

Adını türbeden alan bu mahallemizde çelik hurda alımı yapmaktayız. Bakırköy hurdacı hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.