Bizi Arayın

0534 931 68 12

Üsküdar denilince akla ilk gelen de Safiye Aylanın yazmış olduğu Katibim Türküsüdür. Hemen hemen herkes bu türküyü bilmektedir. Şimdi ise Üsküdar denildiğinde hurdacılar ve geri dönüşümcüler olarak biz Üsküdar Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler akla gelecektir. Önce akıllara gelip ve orada aklınızda ismimizi kazıyacağız. Bir daha da hiç çıkmamak koşulu ile alış verişlerimize devam edeceğiz. Sizler için hep daha iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Sizler de bu emeklerimize karşılık verip bizleri seçerseniz çok mutlu oluruz. Birlikte daha güçlüyüz.

Acıbadem Çelik Hurdacısı

Acı olan bademi gelin birlikte tatlıya çevirelim. Nasıl olacak ki o dediğinizi duyar gibiyiz. Hemen söyleyelim. Çelik hurdalarınızı Acıbadem Çelik Hurdacısına getirin acı olan badem bir anda tatlıya dönsün.

Bahçelievler Yıkım Hurdacısı

Bahçeli bir ev birçok kişinin hayalidir. Eğer hayaliniz de böyle bir ev varsa ve yaptırmaya karar verdiyseniz yıkım hurdalarınız için yer şimdiden hazır. Bilmenizi istedik. Neresiymiş orası derseniz de. Bahçelievler Yıkım Hurdacısı deriz.

Barbaros Alüminyum Hurdacısı

Alüminyum hurda denildiği zaman ilk akla gelen Barbaros Alüminyum Hurdacısıdır. Nasıl böyle olduğunu görmek isterseniz bekleriz sizleri de hurdalarınız ile birlikte.

Bulgurlu Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdalarının çevreye vermiş olduğu kötü görüntüyü ortadan kaldırmak istiyorsanız sizin de tercihiniz Bulgurlu Sanayi Hurdacısından yana olsun.

Burhaniye Kablo Hurdacısı

Bir iş yerinde çalışıyorsunuz ve elinizde de pek çok kablo hurdası var. Ne yapsak ki bunları diye siz düşünmeye geçmeden önce biz o anda Burhaniye Kablo Hurdacısı olarak  sizlerin imdadına yetişiyoruz.

Cumhuriyet Bakır Hurdacısı

Bakır hurdalarının alım merkezi Cumhuriyet Bakır Hurdacısıdır. İyi günler dileriz.

Ferah Fabrika Hurdacısı

Bulunmuş olduğunuz mekan ferah olsun ve sizde refah içinde yaşayın. Bunu sağlamak sizin elinizde. Fabrika hurdalarınızı Ferah Fabrika Hurdacısına getirin bundan sonraki yaşantınızı refah içinde yaşayın.

Üsküdar Hurdacı ve Hurda Fiyatları

İcadiye Demir Hurdacısı

Yeni bir icat buluş yapıldığı zaman o buluş dillerden düşmez ve günler hatta yıllarca konuşulur. Sizde demir hurdalarınızı bize getirin. Sizi görenlerde sizden etkilenip demir hurdalarını bize getirsinler ve böylece sanki siz buluş bulmuş gibi övgüleri toplayın. Bunun için demir hurdalarınızı  İcadiye Demir Hurdacısına getirin.

Kısıklı Şantiye Hurdacısı

Sizlere buradan sesleniyoruz. Şantiye hurdalarınızı Kısıklı Şantiye Hurdacısına getiriniz.

Küçüksu Plastik Hurdacısı

Küçük şeyler birikir ve bir de bakmışsınız ki dağ olmuş. Plastik hurda ne para edecek ki diye düşünmeyin. Evet belki az ederi var fakat elinizde ne kadar plastik hurdanız varsa fiyatı da o derece artacaktır. Bunun için plastik hurdaları ayrı bir yerde toplayıp ondan sonra da Küçüksu Plastik Hurdacısına verin. Yavaş yavaş bir dağ oluştuğunu siz de görmüş olacaksınız.

Küplüce Kağıt-Karton Hurdacısı

Eskiden okullarda matematik derslerinde kağıtlardan küp yapılırdı. Şimdide bunun benzeri şeyler yapılmaktadır. Ve ders bitiminde ya da o kağıttan yaptığımız şeylerin süresi dolduğunda bu kağıtlar direkt olarak hiç şaşmadan çöp tenekesine gider. Bence bu yazımızı okuduktan sonra bu alışkanlığa artık bir son vereceksiniz diye düşünüyoruz. Kağıt-karton hurdalarınızı biriktirip  Küplüce Kağıt-Karton Hurdacısına satın hem geri dönüşüme bir katkınız olsun hem de karşılığında para kazanmış olun.

Mehmet Akif Ersoy Çinko Hurdacısı

Elinizde bulunan çinko hurdalarınız da gözümüz var. Hem de karşılığında belli bir ücret doğrultusunda. Siz bize çinko hurdalarınızı satın bizde size ederi karşılığını anında nakit olarak ödeyelim. Ne dersiniz var mısınız? Varsanız eğer adresimiz Mehmet Akif Ersoy Çinko Hurdacısı.

Ünalan Pimapen Hurdacısı

Pimapen hurdalarınızı önce siz getirin daha sonrada çevrenizdeki insanların da etkileyerek bizi tercih etmesini sağlayın. Ünü siz kazanın. Bunun için sizleri Ünalan Pimapen Hurdacısına bekleriz.

Valide-i Atik Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurdalarınız için gideceğiniz tek adres Valide-i Atik Kurşun Hurdacısıdır.

Yavuztürk Makine-Motor Hurdacısı

Makine-motor hurdalarınız hakkında daha detaylı bilgiyi Yavuztürk mahallemizde bulunan hurdacı yerimize gelerek öğrenebilirsiniz.

Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Beylerleyi, Çengelköy, Güzeltepe, Kandilli, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Mimar Sinan, Muratreis, Salacak, Selami Ali, Selimiye, Sultantepe, Zeynep Kamil mahallelerinde de krom, araiş, inşaat, başta olmak üzere her çeşit hurda alımları yapılmaktadır.