Bizi Arayın

0534 931 68 12

Ülkemizi etkisi altına almış olan Covid 19 hastalığında en büyük ve en önemli tedbir temizlik ve sosyal mesafedir. Bunun için de hep birlikte el birliği verip öyle savaşmalıyız bu virüsle. Unutmayın virüs tek başınaysan ve de tedbirsizsen seni yenebilir. Onun dışında virüsün işi zor. Biz hep birlikte olduğumuz sürece ve kurallara uyduğumuz zaman her şey yoluna girecektir. Bu virüs piyasayı kotu etkilese de yine de yılmadan ve azimle bir o kadar da dikkatle tedbirle islerimize devam ediyoruz. Ümraniye hurdacı olarak sizin için her zaman en iyisini yapmak için uğraşıyoruz. Sizin de bize bu konuda destek verip, piyasayı canlı tutmak için hurda satmanız gerekmektedir. Gelin hep birlikte birlik olalım. Biz sizin için çalışmaktayız sizde bizim yanımızda olarak bizi destekleyin. Birlikte güçlüyüz ve birlikte başaracağız.

Altınşehir Demir Hurdacısı

En çok bulunan hurdalardan biri demirdir. Fakat doğru yere ulaştırılamazlar ne yazıkki. Gelin siz bu dengeyi değiştirin. Demir hurdalarınızı Altınşehir Demir Hurdacısına getirin.

Armağanevler Bakır Hurdacısı

İkinci en çok bulunan önemli bir o kadar da değerli hurda türümüz bakırdır. Bakır hurdalarınız için adresiniz Armağanevler Bakır Hurdacısıdır.

Atakent Alüminyum Hurdacısı

Sıra şimdi alüminyumundur. Her evde mutlaka en az 1 tane vardır ki detaylı bir arama yaparsanız muhakkak bu sayı artacaktır. Sizde elinizdeki alüminyum hurdalarınızı Atakent Alüminyum Hurdacısına getirin.

Atatürk Çelik Hurdacısı

İlk başta da dediğimizi yapalım. Gelin birlik olalım ve bu çelik hurdalarını Atatürk Çelik Hurdacısına teslim edelim.

Cemil Meriç Kağıt-Karton Hurdacısı

Çöplerde kağıt ve kartonlar kaçak olarak yaşamlarına devam etmektedir. Ya da çöpte yaşamaya mahkum edilmiştir. Hadi gelin buna bir dur deyip kağıt ve karton hurdaları Cemil Meriç Kağıt-Karton Hurdacısına getirin.

Çakmak Plastik Hurdacısı

Sen diğerlerinin yaptığını yapma. Farklı ol ve farkın da en kısa sürede açığa çıksın. Nasıl mı? plastik hurdanı sağa sola atmak yerine Çakmak Plastik Hurdacısına getirin. Hem de karşılığında kazanın.

Ümraniye Hurdacı Telefonu

Çamlık Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdalarının tek ve güvenilir adresi Çamlık Sanayi Hurdacısıdır. Kim ne derse desin inanmayın.

Elmalıkent Yıkım Hurdacısı

Elmanın bir çok çeşidinin olduğu gibi yıkım hurdasında da çeşitli hurdalar bulunmaktadır. Bunun için de bir yıkım bölgesi olduğunda hurdacının çağrılması ve yerinde hurda alım satım işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun için Elmalıkent Yıkım Hurdacısını arayabilirsiniz.

Esenevler Fabrika Hurdacısı

Fabrika da çalışıyorsanız ve hurdacı arıyorsanız. İşte buldunuz. Biz Esenevler Fabrika Hurdacıları olarak hazırız. Sizde hazırsanız. Gelelim görüşelim, konuşalım, anlaşalım ve bundan sonra daimi müşterimiz olun. Ne dersiniz olur mu?

İnkılap İnşaat Hurdacısı

İnşaat alanına bir çok malzeme lazımdır ve tabii ki bunlar içinde işçiler. Ve en önemlisi güvenilir birde hurdacı lazımdır. Hemen anında inşaat hurda alım satımı gerçekleştirecek. İşte İnkılap İnşaat Hurdacısı bu konuda sizlerin emrine amadedir. Yeter ki inşaat hurdaları için bizi tercih edin.

İstiklal Kablo Hurdacısı

Yeni bir ev yaptırdınız ve kablolarını da yenilemek istediniz. Geride kalan hurda kabloları da çöpe atmayı düşünüyorsunuz diyelim. Tam da orada siz durun diyoruz. İstiklal Kablo Hurdacısı burada sizlerin imdadına yetişiyor. Ve kablo hurdalarınızı alıyor.

Mehmet Akif Makine-Motor Hurdacısı

Makine- Motor Hurdalarınız için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Makine ve motorun kalabalık oluşturmasından bir an önce kurtulmak için yardımınıza Mehmet Akif Makine-Motor Hurdacıları koşmaktadır.

Necip Fazıl Kurşun Hurdacısı

Hep birlikte çıktığımız bu yolda sende ailemizin bir parçası ol. Kurşun hurdalarınla birlikte Necip Fazıl Kurşun Hurdacısının kapısını çal.

Namık Kemal Krom Hurdacısı

Ümraniye hurdacı şirketi olarak adresten krom hurda alımı yapmaktayız bilginize.

Ümraniye semtinde mahallelerin çok olmasından dolayı bizde mahalle nüfusunu baz alarak bir ayırım yapmak. Fakat şunun özellikle altını çizerek belirtiyoruz. Fiyatlarda hiçbir değişiklik olmamaktadır. Her şey aynıdır. Aklınızda soru işaretleri kalmasın.

Adem Yavuz, Aşağı Dudullu, Dumlupınar, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu Mahallelerinde de demir, bakır, alüminyum, çelik, kurşun hurda alımları yapmaktayız.

Kazım Karabekir, Madenler, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yukarı Dudullu Mahallelerinde de sanayi, inşaat, fabrika, yıkım hurdaları yapmaktayız.