Bizi Arayın

0534 931 68 12

Tuz her yemekte olmazsa olmazdır. Eğer bir yemeğin tuzu yoksa tadını pek alamazsınız. Tuzu ekleyince daha iyi olur. Bunun için de piyasa da envai çeşit tuzluklar yapılıp satılmaktadır. Bunların yanı sıra tabii ki her şeyin fazlasının zararlı olduğu gibi tuzun da fazlası tansiyon hastalığına sebep olmaktadır. Ölçülü ve kararında yemekleriniz de tuzu kullanmanızı öneririz. Gelelim şimdi asıl konumuza. Hurdacılık da tıpkı tuz kadar önemli ve değerlidir. Her mahalle de bir hurdacının olması siz değerli halkımızın yararınadır. Bazı hurda çeşitleri vardır ki örneğin sanayi, şantiye hurdaları taşınabilirlik açısından hurda sahiplerini yormaktadır. Bunun zahmetli oluşunun yüzünden bu tür ağır hurdalar yanlış yerlere atılmaktadır. İşte bunun için sizlerin yararına yerinden hurda alımları yapmaktayız. Hurda alanında en iyisinin biz olduğumuzu söyler ve yaptığımız işlerle de bunu kanıtlarız. Sende hurdaların için Tuzla Hurdacı Ve Geri Dönüşümcünün kapısını çal.

Akfırat Bakır Hurdacısı

Bakır hurdanla birlikte Akfırat mahallesin de bulunan Akfırat Bakır Hurdacısının yanına git. Karlı bir iş olacağına hiç şüphen olmasın.

Anadolu Makine-Motor Hurdacısı

Gelin hep birlikte yaşadığımız yeri anadolumuzu güzelleştirelim. Makine motor hurdalarını Anadolu Makine- Motor Hurdacısına getirin.

Aydınlı Araiş Hurdacısı

Araiş hurdası hakkında bilgi almak istiyorsanız bizleri Aydınlı Araiş Hurdacısını arayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Cami Pimapen Hurdacısı

Daha temiz, daha aydınlık bir pencereden dünyayı seyretmek istiyorsanız sizleri pimapen hurdalarınız ile birlikte Cami Pimapen Hurdacısına bekliyoruz.

Evliya Çelebi Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdaların için artık hurdacı gezmene gerek kalmayacak. Biz senin için Evliya Çelebi mahallesinde sanayi hurda alımı yapmaktayız. Hadi sen de sanayi hurdalarınla birlikte Evliya Çelebi Sanayi Hurdacısına gel.

Fatih Plastik Hurdacısı

Plastik hurdaları çoktur ve biriktiği zaman da başa beladır. Bu kalabalıktan kurtulmak istiyorsanız ve hatta üstüne bir de para kazanmak istiyorsanız Fatih Plastik Hurdacısına gelin. İçmeler Demir Hurdacısı

Elinde ne kadar demir hurdan varsa hepsini topla ve İçmeler Demir Hurdacısına gel.

Tuzla Hurdacı Maden Fiyatları

İstasyon Yıkım Hurdacısı

Sizleri hiç bekletmeden hemen yıkım hurda alım-satım işleminizi gerçekleştiririz. Ve hemen o anda ücretini de alırsınız. Denemek ve görmek için sizleri yıkım hurdalarınız ile birlikte İstasyon Yıkım Hurdacısına bekleriz.

Mescit Alüminyum Hurdacısı

Alüminyum hurdalarının artık yeni adresi Mescit Alüminyum Hurdacısıdır. Sizleri beklemekteyiz.

Mimar Sinan Kablo Hurdacısı

Kablo hurdalarının tehlike vermesini önlemek için zamanında yenisiyle değiştirmelisiniz. Hurda kablolarınızı da Mimar Sinan Kablo Hurdacısına getirin. Ücretini hemen alın.

Orhanlı Krom Hurdacısı

Orhanlı mahallesinde krom hurda alımı yapmaktayız. Sizleri de bekleriz. Tuzla hurdacı firması olarak her zaman yüksek fiyat veririz.

Orta İnşaat Hurdacısı

Aklınız da iki tane inşaat hurdacı var diyelim. Ve siz de kimi seçeceğinize karar veremiyorsanız. Biz size bu konuda yardımcı olalım. İki tarafa da elinizde bulunan inşaat hurdalarınızı götürün. Ve size nasıl hizmet sunulduğuna, nasıl davranıldığına, karşılığında alacağınız paraya bakın. Ondan sonra eminiz ki artık inşaat hurdalarınızı Orta İnşaat Hurdacısına getireceksiniz. Deneyin ve görün.

Postane Fabrika Hurdacısı

Eskiden mektup yazılıp postaya verilirmiş ve mektup alıcısına bayaa bir süre geçtikten sonra ulaşırmış. Sizde fabrika hurdacısı arıyorsanız aramayın. Biz Postane Fabrika Hurdacısı olarak fabrika hurda alımı yapmaktayız. Boş yere beklemenize de gerek kalmayacak artık.

Şifa Kurşun Hurdacısı

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için kurşun hurdalarınızı evinizde artık daha fazla bekletmeyin. Hemen Şifa Kurşun Hurdacısına getirin. unutmayın sağlığınız her şeyden önemli ve değerlidir.

Tepeören Çelik Hurdacısı

Ev hanımları el işleri kazaktır, cekettir, yelektir, liftir örmeye bayılırlar ve severek de yaparlar. Tabii bunun için de ip almaları, ip almak için de paraya ihtiyaçları vardır. Fakat bazı eşler hiç ipe para vermek istemezler. Biz de size güzel bir teklif ile geldik. Elinizde bulunan çelik hurdalarınızı Tepeören Çelik Hurdacısına getirin. Karşılığın da aldığınız para ile de iplerinizi alın ve örmeye başlayın. Güzel bir teklif bizce bir düşünün deriz.

Yayla Kağıt-Karton Hurdacısı

Yaylaların güzelliği etrafında bulunan çimenler, açık hava ve temizlik sayesindedir. Bunun için sizde kağıt karton hurdalarınızı hem hurdacı hem de geri dönüşümcü olan Yayla Kağıt-Karton Hurdacısına getirin.