Bizi Arayın

0534 931 68 12

Sultangazi ilçesi İstanbul’un yeni kurulmuş ilçelerinde biridir. Yeni kurulmuş, yapılmış bu yapıyı hemen eskitmeyelim. Yeni haliyle uzun süre kullanılsın. Sultangazi ilçesinde sultanlar gibi yaşamak sizin elinizde. Elimizde olan fırsatları değerlendirelim. Hem de zamanı varken. Yoksa iş işten geçer ve üzülürsünüz. Bizde Sultangazi Hurdacı olarak sizlerin üzülmelerini istemiyoruz bu yüzden sizler için Sultangazi ilçesinin her bir mahallesin de hizmet vermekteyiz.

  1. Yıl Mahallesi

Diğer mahallelere göre en fazla nüfusa sahiptir. Hurdacılar içerisinde de en çok biz tercih ediliriz. Piyasa analizi yapıp ona göre her gün güncel fiyat çıkartırız. Fiyatlarımız herkes için geçerlidir. Herhangi bir ayrım yapmayız. 50. Yıl mahallemizde nüfus fazlalığından dolayı kurşun hurda başta olmak üzere her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

  1. Yıl Mahallesi

Bakır hurdalarınız bizimle yeni bir görünüme kavuşsun. Eşinize dostunuza da haber verin. Elinizde ne kadar bakır hurdası varsa 75. Yıl mahallesine alıp, gelin.

Cebeci Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdalarınız ederi değerinde alınır. Bakmadan, görmeden inanmam diyorsanız. Buyurun sizi Cebeci Sanayi Hurdacısına bekleriz. Sizi yerimizde ağırlamaktan çok mutlu oluruz.

Cumhuriyet Fabrika Hurdacısı

Fabrika da çalışmak zor olduğu gibi fabrika hurdaları da tam bir baş belasıdır. Biz Cumhuriyet Fabrika Hurdacılar olarak sizleri bu durumdan kurtarmaya geldik. Elinizde bulunun fabrika hurdalarını bize verebilir ve bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Esentepe Plastik Hurdacısı

Rüzgarın esip ortalıkta bulunan plastik şeylerin uçuşmasına izin verme. Ama ne yapabilirim i diyorsunuz şimdi? Biz söyleyelim ne yapacağınızı. Plastik hurdalarınızı biriktirin ve Esentepe Plastik Hurdacısını arayın. Biz gelip elden alım- satım işlemini gerçekleştirelim. Şimdilik bir kişi ile başlar. Herkes birbirinden gördükçe ve bizim hizmetimizden de memnun kaldıkça bizi tercih eder. Bu sayede de plastikler havada başıboş uçuşmaz.

Eski Habipler Alüminyum Hurdacısı

Eskiye mazi geleceğe niyazi derler. Sizde alüminyum hurdalarınıza güle güle, karşılığında gelecek olan paraya da hoş geldin deyin. Tabii bunları demek için Eski Habipler Alüminyum Hurdacısına bekleriz sizleri.

Sultangazi Hurdacı Bul

Gazi Mahallesi

Devir artık tasarruf devri. Pimapen soğuğu geçirmez. Sizde iç kapılarınızı ve pencerelerinizi pimapenden yapın soğuk evinizin dışında kalsın sıcak hava hep içerde olsun. Eski pimapenlerinizi de Gazi Mahallesinde bulunan Pimapen hurdacıya verebiliriniz.

Habibler Makine- Motor Hurdacısı

Makine ve motor hurdalarını birlikte almaktayız. Her zaman sizler için en iyi ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İsmetpaşa Şantiye Hurdacısı

Şantiye hurdalarınızı hiç düşünmeden ve daha fazla vakit kaybetmeden İsmetpaşa Şantiye Hurdacısına getirin.

Malkoçoğlu Krom Hurdacısı

Dizi ve filmler izleyen kişiler iyi ya da kötü bir örnek teşkil etmektedir. Siz de birilerine örnek olabilirsiniz. Nasıl mı? Krom hurdalarınızı Malkoçoğlu Krom Hurdacısına getirin. Çevrenizde ki diğer insanlara da önerin ve böylece bir ile başlayıp çoğalıp gidelim.

Sultançiftliği Demir Hurdacısı

Çiftlikte sadece hayvanlar olsun. Gereksiz, kalabalık oluşturan tehlike arz eden  özellikle de demir  maddeler olmasın. Sizin sağlınız bizim için önemli. Sizi önemsiyor ve düşünüyoruz. Siz de bizi tercih ederek bizi mutlu edebilirsiniz. Demir hurdalarınızı Sultançiftliği Demir Hurdacısına getirin.

Uğur Mumcu Kablo Hurdacısı

Mum ışığında oturmak istemiyorsanız sizde vaktinde eski kablolarınızı yenisiyle değiştirin. Biz Uğur Mumcu mahallesinde sizler için kablo hurda alımı yapmaktayız. biz bekliyoruz sizleri, ama sizde çok bekletmeyin olur mu?

Yayla Kağıt- Karton Hurdacısı

Artık daha fazla ağacın kesilmesine, yok edilmesine gelin bir dur  diyelim. Elinizde bulunan atık kağıt- kartonları Yayla Kağıt- Karton Hurdacısına getirin bizde geri dönüşüm alanında onları yeniden kullanıma dönüştürelim.

Yunus Emre İnşaat Hurdacısı

Elinizde bulunan inşaat hurdalarını için ister telefondan isterseniz de yerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Gelin bir kahvemizi için ondan sonra fiyat görüşelim, hurda değerlendirmesi yapalım.

Zübeyde Hanım Çelik Hurdacısı

Ev hanımlarının dikkatine! Kendinizi hiç yormadan para kazanmak ister misiniz? Tam da sizler için bir iş bu. Evinizde bulunan artık kullanmadığınız, eskimiş çelik tava tencere ne varsa Zübeyde Hanım Çelik Hurdacısına getirin. karşılığında ederi kadar kazanın.