Bizi Arayın

0534 931 68 12

İddia ediyoruz. Hurda alanında en kaliteli, en güvenli hurda aklimi yapan, hep müşteriden yana olan, her gün düzenle piyasa incelemesi yapan bizden başka yoktur. Ha sunu da siz değerli halkımıza söylemek ve buraya bilhassa dikkat çekmek isteriz. Sadece hurdacılık değil geri donuşum alanında çalışmalar yapmaktayız. Eski hurdaları geri donuşum de isleyerek yeniden kullanıma hazır hale getirip siz değerli ve güzide halkımıza sunuyoruz. Aranızda bizi hala tanımayanlar duymayanlar elbette olacaktır. Fakat bu hiç mühim değil. Dünya küçük derler bizde hurdacılık geri dönüşümcülük alanında en iyisi ve tek olduğumuzu soyluyoruz. Buradan da şöyle bir sonuç çıkıyor ki öyle ya da böyle karşılaşacağız. Yeter ki siz hurda biriktirme ya da toplama konusunda bir alışkanlık kazanın. Gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Sizleri hurdalarınızla birlikte Sultanbeyli Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüye bekleriz.

 

Abdurrahmangazi Demir Hurdacısı

Daha önce de söylemiştik hurda alanında tek olduğumuzu. Demir hurda alımı konusunda üstümüze rakip tanımayız. Sizde bu farkımızı görmek isterseniz hemen demir hurdalarınızla birlikte Abdurrahmangazi Demir Hurdacısına gelin. Kendi gözlerinizle görün.

Adil Alüminyum Hurdacısı

Her konuda adil ve dürüst davranmalıyız. Bizde alüminyum hurda alırken ve ücretini size öderken adil davranarak, ederi değerinde para vermeye ve sizi memnun etmek için çalışmaktayız. Bunun için sizlerin de Adil Alüminyum Hurdacısına gelmeleri gerekmektedir.

Ahmet Yesevi Bakır Hurdacısı

Bakırın geri dönüşüm alanında bulunmaz bir elmas değerinde olduğunu biz hurdacılar çok iyi bilmekteyiz. Ve bakır hurdalar hem alıcısına hem de satıcına güzel paralar kazandırmaktadır. Bizde siz değerli müşterilerimize bunun haberini veriyor ve sizleri Ahmet Yesevi Bakır Hurdacısına bekliyoruz.

Akşemsettin Çelik Hurdacısı

Çelikten eşyası olmayan kimse yoktur diye düşünüyoruz. Eğer varsa sizin de elinizde çelikten bir eşya ve artık atmanın vakti geldiyse atmak yerine Akşemsettin Çelik Hurdacısına getirin. Karlı çıkın.

Sultanbeyli Hurdacı Hikayesi

Battalgazi Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurda alımları Battalgazi Mahallesinde yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize duyurulur.

Fatih Yıkım Hurdacısı

Yıkım hurda alanında rakip tanımıyoruz. Hem de yerinden hurda alımı yapmaktayız. Siz arayın biz gelelim. Sizi hiç yormadan alım satım işlemimizi gerçekleştirelim.

Hamidiye Fabrika Hurdacısı

Fabrika hurdalarının artık kendine ait özel bir yerleri, adresleri var. Neresi diye düşünmeden biz hemen söyleyelim. Hamidiye Fabrika Hurdacısı.

Hasanpaşa İnşaat Hurdacısı

İnşaat hurda alımı yapmaktayız. Her zaman bizi arayabilir ya da Hasanpaşa Mahallesine gelerek bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Mecidiye Kağıt- Karton Hurdacısı

Kağıt ve kartonun da geri dönüşüm alanındaki hünerini hepiniz bilirsiniz. Gelin buna siz de destek olun. Kağıt ve karton hurdalarınızı Mecidiye Kağıt- Karton Hurdacısına getirin.

Mehmet Akif Pimapen Hurdacısı

Yerinden hurda alımı yapmak adına pimapen hurdalarınızı Mehmet Akif Mahallesinde almaktayız. Bilginize.

Mimar Sinan Kablo Hurdacısı

Elinizde, iş yerlerinizde, yanınızda yörenizde ne kadar kablo hurdanız var ise hepsine biz Mimar Sinan Kablo Hurdacısı olarak talibiz.

Necip Fazıl Krom Hurdacısı

Krom hurdalarınız için arayıp bilgi alabilirsiniz. Ya da Necip Fazıl Mahallesine gelerek yüz yüze konuşup bilgi aldıktan sonra da krom hurdalarınızı satabilirsiniz. Biz her türlüsüne kabulüz. Yeter ki çöpe atmaktan vazgeçin.

Orhangazi Çinko Hurdacısı

Çinkodan yapılmış envai çeşit mutfak eşyası vardır. Ve ev hanımları tarafından da özellikle çinkonun dayanıklılığının fazla olması sebebiyle çok kullanılmaktadır. Kullandıkça da eskimektedir. Artık hurdaya çıktığı zaman Orhangazi Çinko Hurdacısı sizler için çinko hurda alımı yapmaktadır.

Turgutreis Kurşun Hurdacısı

Kurşunun dayanıklı olmasının yanında kötü bir özelliği de durdukça özellikle de artık hurdalaştıkça sahibine zararlı etkisinin dokunması, olmasıdır. Bunun için artık ömrü dolmuş olan kurşun hurdalarınızı bekletmek yerine Turgutreis Kurşun Hurdacısına getirin.

Yavuz Selim Makine- Motor Hurdacısı

Makine ve motor hurdalarınızı artık nereye satacağım, ne yapacağım derdine son. Biz sizi bu dertten kurtarıyoruz. Nasıl mı? Şöyle makine motor hurdalarınızı Yavuz Selim Makine- Motor Hurdacısına getiriyorsunuz. İşte bu kadar basit.