Bizi Arayın

0534 931 68 12

Şile Hurdacı En Yakın

Upuzun sahilleri ve doğal güzellikleri ile kendisine hayran bıraktıran, bakanların, görenlerin dönüp bir daha bakmak isteyeceği bu muhteşem şile ilçesi İstanbul’un bütün karmaşıklığının içinde saklı kalmış güzelliklerden bir tanesidir. Burasının bu kadar güzel olduğunu görerek buraya birde hurdacılar olarak bizde yer edinelim ve burasının güzelliğine daha da güzellik katalım diye bizde Şile Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak buradayız. Gelin hep birlikte tertemiz bir çevrede ve bu güzellikler ile baş başa bir hayat yaşayalım.

Ağva Merkez İnşaat Hurdacısı

Bu sevimli tatil kasabası şehrin gürültüsünden uzak tam kafa dinlemelik bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. İnşaat hurdalarınızı Ağva Merkez İnşaat Hurdacısına verin hiç ses çıkarmadan alım satım işlemimizi gerçekleştirelim sizde keyfinize bakın.

Ahmetli Demir Hurdacısı

Erkek çocuklarına isim aranırken nedendir bilinmez ama herkesin aklına hep Ahmet ismi gelmiştir mutlaka. Bu mahallenin adı çok biliniyor diye bizde demir en çok hurda alanında bilinen en çok bulunan metal grubundan olduğu için burada demir hurda alımları yapmaktayız. Haberiniz olsun.

Balibey Bakır Hurdacısı

Aklınızın bir köşesinde dursun. Bakır hurdacıya ihtiyacınız olduğu zaman Balibey Bakır Hurdacısı ile iletişime geçebilirsiniz.

Çavuş Alüminyum Hurdacısı

Alüminyum hurdalarınız için Çavuş Alüminyum Hurdacısı hazır ve nazır bir şekilde sizleri beklemektedir.

Meşrutiyet Çelik Hurdacısı

Burada yer alan mağara da gezilip görülmeye değerdir. Mağara gezinize devam ederken bir yandan da çelik hurdaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Alacalı Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurdaları için en ideal hurdacı Alacalı Kurşun Hurdacısıdır. Hadi sizde kurşun hurdalarınız ile birlikte Alacalı Kurşun Hurdacısının yolunu tutun.

Çayırbaşı Pimapen Hurdacısı

Adres belli fakat siz hala neresi olduğunu bulamıyor musunuz? Hemen yardımcı olalım. Pimapen hurdalarınız için Çayırbaşı Pimapen Hurdacısını tercih ediniz.

Doğancılı Çinko Hurdacısı

Çinko hurda alımı de ok işaretleri hemen Doğancılı Çinko Hurdacısını gösterir. İnanmıyorsanız alın çinko hurdalarınızı Doğancılı Çinko Hurdacısına gelin. Kendi gözlerinizle görmüş olun.

Şile Hurdacı Geldi

Geredeli Kağıt-Karton Hurdacısı

Gelin geri dönüşüme bir de siz el atın. Sizin de çorba da bir tuzunuz olsun. Elinizde bulunan kağıt- karton hurdalarınızı Geredeli Kağıt-Karton Hurdacısına verin. Biz de sizden aldığımız bu kağıt-karton hurdalarını geri dönüşüm alanında yeniden kullanılabilir bir forma dönüştürelim.

Göçe Makine-Motor Hurdacısı

Bir yerden başka bir yere göç edeceğiniz zaman bozuk makineleriniz varsa onları Göçe Makine-Motor Hurdacısına satın parasını da alın size daha fazla yük olmasına izin vermeyin.

Hacı Kasım Kablo Hurdacısı

Kablo hurdalarınızı bize verin bizde karşılığın da size ücretini ödeyelim. Olur mu? Kablo hurdaları için yerimiz Hacı Kasım Kablo Hurdacısıdır.

Kabakoz Plastik Hurdacısı

Burada Bizanslılar tarafından yaptırılmış tarihi bir çeşme vardır. Bu tarihi ve güzel çeşme etrafındaki plastik hurdalarını oraya atmak yerine Kabakoz Plastik Hurdacısına getirin hem siz kazanın hem de doğa kazansın.

Kumbaba Yıkım Hurdacısı

Kumbaba tepesi en turistik yerlerden birisidir. Turistler bu bölgeyi ziyarete geldiklerin de etrafta yıkım hurdalarını görmesinler. Bunun için sizde gelin yıkım hurdalarınızı Kumbaba Yıkım Hurdacısına verin.

Sahilköy Fabrika Hurdacısı

Plajı sevenler ve görmek isteyenlerin kesin gitmesi gereken bir yerdir. Fabrika hurdalarının vermiş olduğu kötü görüntüyü yok edip onun yerine plajın vermiş olduğu doğal güzelliği seyredin. Fabrika hurdalarınız için Sahilköy Fabrika Hurdacısı sizler için çalışmaktadır.

Teke Şantiye Hurdacısı

Şantiye hurdasının sana söylemek istediği bir şey var. Diyor ki beni Teke Şantiye Hurdacısına sat ve karşılığın da paranı al ve güle güle ye, harca parayı. Gel şantiye hurdasının bu mesajını dikkate al, karlı çıkan sen olacaksın.

Ağaçdere, Akçakese, Avcıkoru, Bıçkıdere, Bozgoca, Bucaklı, Çataklı, Çelebi, Çengilli, Darlık, Değirmençayırı, Erenler, Esenceli, Gökmaşlı, Göksu, Hacıllı, Hasanlı, İmrendere, İmrenli, İsaköy, Kadıköy, Kalem, Kalem, Karabeyli, Karacaköy, Karakiraz, Karamandere, Kervansaray, Kızılca, Korucu, Kömürlük, Kurfallı, Kurna, Oruçoğlu, Osmanköy, Ovacık, Satmazlı, Sofular, Soğullu, Sortullu, Şuayipli, Ulupelit, Üvezli, Yaka, Yaylalı, Yazımanayır, Yeniköy, Yeşilvadi mahallelerinde de ayrım yapılmaksızın her çeşit hurda alımları yapılmaktadır. Hurdaları, atık maddeleri ortamdan uzaklaştıralım ki doğanın bizlere vermiş olduğu doğal güzelliklerin farkına varıp, tadını çıkararak yaşayabilelim. Herkese sağlıklı günler dileriz.