Bizi Arayın

0534 931 68 12

Sarıyer: İstanbul’un Karadeniz kıyılarında boğazın Avrupa yakasında, şehrin kuzey ucunda yer almaktadır. Mevki itibari ile güzel bir yerdedir ve birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Bu kadar tercih edilenler arasında biz de Sarıyer Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak yerimizi aldık. Düzenimizi kurduk. Piyasayı inceleyip kendimizce fiyatlar belirledik ve sizleri hurdalarınız ile yerimize beklemekteyiz.

Ayazağa Demir Hurdacısı

35282 nüfusuna sahip Ayazağa semtinde biz de en çok bulunan, toplanan, herkes tarafından kolaylıkla ayırt edilebilen bir hurda olan demir hurdaları sizler için Ayazağa semtinde almaktayız.

Cumhuriyet Kablo Hurdacısı

Bir bakmadan geçme. Gel belki işine yarayacak ve karlı çıkacağın bir iş de yapacaksın. Bütün bunları öğrenmek için sizleri Cumhuriyet Kablo Hurdacısına bekliyoruz.

Fatih Sultan Mehmet Kağıt-Karton Hurdacısı

Burada bulunan tabiat parkında bırakalım da doğaya ait olan canlılar doğada istediği gibi yaşasın. Buraya piknik yapmak, gezmek için gittiğimizde kağıt-karton atıklarımızı geri dönüşüm poşeti temin edip onun içine atalım. Biriken kağıt-karton hurdaları Fatih Sultan Mehmet Kağıt-Karton Hurdacısına getirebilirsiniz.

Ferahevler Alüminyum Hurdacısı

Evinizde ferah ferah ve refah içinde yaşamak istiyorsanız sizde alüminyum hurdalarınızı Ferahevler Alüminyum Hurdacısına getirin.

İstinye Plastik Hurdacısı

Yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği semtlerden biridir. Evimize dışardan bir misafir geleceği zaman hemen ev temizliği yaparız. Tıpkı bunun gibi başka ülkeden insanlar bizim ülkemize tatil için geldiklerinde onları temiz bir çevre ile karşılamalıyız. Bunun için çöplere atılan plastik hurdaları İstinye Plastik Hurdacısına getirin. gelen misafirleri güzel ve temiz bir çevre ile karşılayalım.

Maden Bakır Hurdacısı

Bir maden kadar değerlidir bakır da. Bulunması kolaydır fakat işlenmesi bir hayli zordur. Biz bu zorluğa razıyız siz yeter ki bakır hurdalarınızı Maden Bakır Hurdacısına getirin. Zoru başarırız, imkansız biraz zaman alır. Ama yine de oda olumlu sonuçlanır.

Sarıyer Hurdacı Firmaları

Merkez Yıkım Hurdacısı

Yıkım denilince akla enkaz, harabe, yıkık, dökük binalar gelmektedir. Yıkım hurdacısı denilince de akla ilk gelen Merkez Yıkım Hurdacısı olmaktadır. Herkes tarafından tercih ediliyor oluşumuzu verdiğimiz güler yüzlü hizmete borçluyuz. Görmeden inanmam diyenleri yıkım hurdaları ile Merkez Yıkım Hurdacısına bekliyoruz.

Pınar Çelik Hurdacısı

Pınar çelik tıpkı bir isim ve soy isim gibi birbirini tamamladı. Siz de elinizde bulunan çelik hurdaları Pınar Çelik Hurdacısına getirin. Eksiklik tamamlansın.

Reşitpaşa Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurdan ve atmaya kıyamıyor musun? O zaman kurşun hurdanı Reşitpaşa Kurşun Hurdacısına getir. Geri dönüşümle yeniden kullanıma kavuşturalım. Böylece çöpe atmamış olursun ve de için rahat eder.

Rumeli Hisarı İnşaat Hurdacısı

İstanbul Boğazı’nın en güzel bölgelerinden biri olan Rumeli hisarının bizlere vermiş olduğu boğaz manzarası, feneri ve kalesi ile dikkatleri öne çekmektedir. Rumeli hisarının dile geldiğini düşünsek ilk diyeceği şey de inşaat hurdalarının kendi ışığına gölge düşürmeye çalıştığı olacaktır. Bizde sanki o bize bunu dedi gibi varsayıp rumeli hisarı semtinde inşaat hurda alımları yapmaktayız.

Tarabya Fabrika Hurdacısı

Tarihte pek çok insanın iyileşmek için geldiği ve verdiği huzurlu atmosfer ile karşımıza Tarabya semti çıkmaktadır. Bu huzuru ilelebet yaşamak için fabrika hurdalarını Tarabya Fabrika Hurdacısına getirin. Tarabya’ya her gelişinizde bu huzuru hissedin ve doyasıya yaşayın.

Yeniköy Sanayi Hurdacısı

Kendine has huzurlu, sakin ve tarihi bir dokuya sahip olan Yeniköy koca koca binalardan uzaklaşıp deniz kenarında bir kafa dinlemek için tercih edilen yerlerdendir. Ortamdaki sanayi hurdalarınızı Yeniköy Sanayi Hurdacısına getir. Ondan sonra burada istediğin kadar kafanı dinleyebilirsin.

Zekeriyaköy Şantiye Hurdacısı

Şantiye de çalışıyorsunuz ve iş çıkışı hemen evinize gidiyorsunuz değil mi? Son olarak şantiye hurdalarınızı da Zekeriyaköy Şantiye Hurdacısına verin. Arkanızda hiçbir iş bırakmamış olun. Ertesi gün geldiğinde bir de hurda derdiyle uğraşmayın.

Bahçeköy Merkez, Bahçeköy Yeni, Baltalimanı, Büyükdere, Çamlıtepe, Çayırbaşı, Darüşşafaka, Demirciköy, Emirgan, Garipçe, Gümüşdere, Huzur, Kazım Karabekir Paşa, Kemer, Kısırkaya, Kireçburnu, Kocataş, Kumköy, Maslak, Poligon, PTT Evleri, Rumeli Kavağı, Rumelifeneri, Uskumruköy, Yeni mahallerinde ve köylerinde de krom, araiş, sarı, makine, motor, pimapen hurda alımları yapılmaktadır. Sizleri hurdalarınız ile bulunduğunuz yerdeki dükkanlarımıza davet ediyoruz.