Bizi Arayın

0534 931 68 12

Davetlisiniz. Sancaktepe Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak sizleri hurdalarınız ile birlikte bekleriz. Davet edilen bir yere icabet etmek gerekir derler. Sizde artık davetli konumundasınız ve davetimize karşılık vererek gelmeniz gerekmektesinizdir. Yoksa kırılırız. Davet etmiş olmamız illaki hurdalarınız ile birlikte geleceğiniz anlamına gelmesin. Hurda hakkında bilgi almak için de gelebilirsiniz. Kapımız her zaman siz değerli ve güzide müşterilerimize açıktır. Yeter ki gelin. Karlı çıkacağınız bir işe ilk adımınızı atmış olacaksınız. Bunun güvencesini size şimdiden verebiliriz.

Abdurrahmangazi  ve Akpınar Demir Hurdacısı

Demir hurdanın çok olmasından ve bulunmasından mütevelli iki mahallede de demir hurda alımları yapılmaktadır. Bilginiz olsun.

Yunus Emre Alüminyum Hurdacısı

Alüminyum hurda dendiği anda akla ilk ve tek Yunus Emre Alüminyum Hurdacısı gelmektedir.  Sende alüminyum hurdan varsa al ve hemen Yunus Emre Alüminyum Hurdacısına gel.

Atatürk Bakır Hurdacısı

Bakır hurdalarının gideceği tek yer var orası da Atatürk Bakır Hurdacısıdır. Hadi sen de gel ve gör.

Emek Çelik Hurdacısı

Emek olmadan yemek olmaz derler. Aynen de öyledir. Sen emek harcayıp bir işler başaracaksın ortaya somut veriler çıkaracaksın ki onu hakkıyla ben yaptım diyebilesin ve de en önemlisi vicdanen rahat edip o parayı harcayabilesin. Emek mahallesinde sizler için çelik hurda alımı yapmaktayız.

Eyüp Sultan Plastik Hurdacısı

Plastik hurdanın sana bir mesajı var. Duymak ister misin? O zaman hadi plastik hurdanı al ve  Eyüp Sultan Plastik Hurdacısına gel orada söyleyelim sana mesajın içeriğini.

Fatih Kağıt-Karton Hurdacısı

Kağıt- Karton hurdasının geri dönüşümle yeniden kullanıma kavuşturulmaya ihtiyacı var. Gel kağıt ve karton hurdalarının bu küçücük isteğini yerine getir.

Hilal Kablo Hurdacısı

Eline bir yerlerden kablo hurda geçti diyelim. Ve sende nereye vereceğini bilmiyorsan işte aradığın adres tam karşında duruyor. Biz sizler için kablo hurda almaktayız. Hilal kablo hurdacı sizleri beklemektedir.

Sancaktepe Hurdacı Fiyat Listesi

İnönü Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Kemal Türkler Fabrika Hurdacısı

Her zaman müşteriden yana bir tavır sergileyerek sizden yana olduk hep. Sizde bizden yana olup, bizi destekleyip fabrika hurdalarınızı Kemal Türkler Fabrika Hurdacısına getirirseniz çok memnun oluruz.

Meclis İnşaat Hurdacısı

Bizlere olan ilginiz ve alakanız için teşekkür eder her zaman her daim bizimle inşaat hurda alım satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Tam bir meclis konuşması gibi oldu değil mi? her zaman güler yüzle sizleri karşılamaya özen gösteriyoruz.

Merve Yıkım Hurdacısı

Yıkım hurdalarınız için adresiniz belli. Merve Yıkım Hurdacısı. Sancaktepe hurdacı firmamız hurda alımı için adrese kadar geliyor.

Mevlana Makine-Motor Hurdacısı

Eski çamaşır, bulaşık makinelerinizi tamir ettirmekten bıktınız mı? O zaman artık yenisini almanın vakti çoktan gelmiş demektir. Siz yenisini alın bizde sizden o eski makinelerinize talibiz. Ederi karşılığında almaya hazırız.

Osmangazi Krom Hurdacısı

Krom hurdaları hakkında daha detaylı bilgi için arayabilir ya da Osmangazi Krom Hurdacısına gelebilirsiniz. Kapımız her daim açıktır sizlere.

Paşaköy Kurşun Hurdacısı

Bir kahvenin kırk yıl hatırı var derler. Gelin hem bir kahve ikram edelim sizlere hem de bir yandan kurşun hurdaları hakkında konuşalım. Ondan sonra sizde kurşun hurdalarınızı da alıp Paşaköy Kurşun Hurdacısına gelin olur mu?

Safa Araiş Hurdacısı

Araiş hurdası denilince bir çok kişi bilmemektedir ne olduğunu, nasıl olduğunu. Elinizde hurda var ama araiş hurdası olup olmadığı hakkında şüpheleriniz varsa bize whatsapptan hurdanın fotosunu çekip atabilirsiniz. O zaman detayları konuşuruz.

Sarıgazi Pimapen Hurdacısı

Yoldan geçen herhangi birine pimapen hurdanızı verip az bir para almak yerine siz gelin pimapen hurdalarınızı Sarıgazi Pimapen Hurdacısına satın ederi karşılığını kuruşu kuruşuna alın.

Veysel Karani Şantiye Hurdacısı

Şantiye hurdanı ve seni en acilinden Veysel Karani Şantiye Hurdacısına bekliyoruz.  Gelin güzel bir alım satım işlemi yapalım birlikte.

Yenidoğan Çinko Hurdacısı

Çinko hurdalarınıza yeniden doğmuş imajı verilmesini istiyorsanız çinko hurdalarınızı Yenidoğan Çinko Hurdacısına getirin. Tabii ki burada şunu hemen belirtelim başka bir formda yeniden kullanıma kavuşturuluyor.  Aynı çinko eşyayı yeniden kullanmıyoruz yanlış anlaşılmasın.