Bizi Arayın

0534 931 68 12

Kadınlar denilince ilk akla şüphesiz alışveriş tutkuları gelmektedir. İstanbul’da da alışveriş merkezi için nereye gidelim diye sorulunca hiç şüphesiz pendik semti gelmektedir. Pendik İstanbul’un en güzide, alışveriş merkezinin canlı olduğu, bir çok kişi tarafından en çok rağbet edilen bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Şimdi siz diyeceksiniz bunu zaten biliyoruz neden burada bundan bahsettiniz. Hemen cevap verelim. Ortamdaki atıkları, hurdaları ortamdan kaldıralım ki bu pendik semtinin bu kadar rağbet edilmesi daha da artsın. Hem şöyle bir durumda var ne kadar çok insan o kadar fazla atık, hurda ortaya çıkacaktır. Bunun önüne geçmek, siz değerli halkımıza hurdaları doğru yerde biriktirmeyi anlatmak ve de doğru hurdacı tercih etmeyi dilimiz döndüğünce söyleyip, anlatacağız. Pendik hurdacı firmamız tarafından yazılan bu yazıda detaylı bilgiler bulacaksınız.  Şimdi sizleri daha fazla sıkmadan mahalle mahalle hurda çeşitleri ile yolculuğumuza alalım. İyi yolculuklar dileriz.

Ahmet Yesevi  Alüminyum Hurdacısı

Eskilerde yaşamış ve eskilerin yazarlarından, bilim adamlarından birisi olan Ahmet Yesevi mahallesinde eskilerden beri kullanılmaya devam eden alüminyum eşyalar artık hurda olduğunda ki adı alüminyum hurda oluyor ve bizde Ahmet Yesevi mahallesinde alümiyum hurda alımı yapıyoruz.

Çamçeşme Pimapen Hurdacısı

Pimapen hurdacısı mı arıyorsunuz? İşte tamda karşınızda duruyor. Çamçeşme Pimapen Hurdacısı olarak sizler için pimapen hurda alımları yapmaktayız.

Dumlupınar Makine-Motor Hurdacısı

Makine motor hurdalarınızı Dumlupınar mahallesinde almaktayız. Siz bizi arayın biz gelip yükleme işini yapalım hurdalarınızı alalım ve hemen o anda ücret ödemesini yapalım.

Esenler Plastik Hurdacısı

Bir rüzgar esti ve sizi esenler plastik hurdacısının kapısına getirdi. Vardır bunda da bir hayır deyip girin konuşun. Belki de bir iş yapacaksınız ve buranın hizmetini beğenip bundan sonra sizde plastik hurdalarınızı Esenler Plastik Hurdacısına getireceksiniz. Böyle bir rüzgarın sizlere esmesi dileklerimizle.

Fatih Krom Hurdacısı

Krom hurdalarının gideceği tek yer var orası da Fatih Krom Hurdacısı.

Pendik Hurdacı Fiyatları

Fevziçakmak Kağıt-Karton Hurdacısı

Kağıt ve karton hurdaları yakıp çöpe atmak yerine gelin Fevziçakmak Kağıt-Karton Hurdacısına getirin karşılığında para kazanın. Kazandığınız parayı ister biriktirin ister harcayın size kalmış. Bunları yapmak için de sizin kağıt-karton hurdalarınızı Fevziçakmak Kağıt-Karton Hurdacısına getirmeniz gerekmektedir.

Güzelyalı Kurşun Hurdacısı

Yalıları daha da güzelleştirmek için kurşun hurdalarınızı Güzelyalı Kurşun Hurdacısına getirin. evinizde güle güle oturun.

Kavakpınar İnşaat Hurdacısı

İnşaat hurdalarının arkasında yaratmış olduğu kötü görünümde kaçınmak ve oluşmasını engellemek için sizde inşaat hurdalarınızı  Kavakpınar İnşaat Hurdacısına verin.

Kaynarca Bakır Hurdacısı

Bakır hurdalarını da Kaynarca mahallesinde toplamaktayız. Bakır en çok bulunan demirden sonra ikinci metaldir. Ve de önemi büyüktür. Alıcısına iyi paralar kazandırmaktadır.

Kurtköy Fabrika Hurdacısı

Avını bekleyen bir kurt misali bizlerde Kurtköy Fabrika Hurdacısı olarak sizlerden fabrika hurdalarınızı beklemekteyiz.

Orhangazi Şantiye Hurdacısı

Elinizde bulunan şantiye hurdalarına talibiz. Tabii karşılığında bir ücret de veriyoruz sizlere. Ücretin ne kadar olduğunu soracak olursanız bu size bağlı deriz.  Hadi şantiye hurdalarınız ile birlikte gelin ücrete karar verelim.

Sülüntepe Kablo Hurdacısı

Eskimiş, ömrü dolmuş hurda kablolarına takılıp bir kaza bela gelmesini istemiyorsanız gelin sizde kablo hurdalarınızı Sülüntepe Kablo Hurdacısına verin.

Velibaba Çelik Hurdacısı

Baba evin direği ve geçim kaynağıdır. Çelik de çok sağlam ve bir o kadar da dayanıklıdır. Bunun için iki benzer şeyi bir araya getirdik ve sizler için çelik hurdalarını Velibaba mahallesinde almaktayız.

Yenişehir Demir Hurdacısı

Yenişehir mahallesinin nüfus sayısı fazla olduğundan bu mahallemizde demir hurda alımları yapmaktayız. hem demir fazla miktarda var hem de insan çok tam da yerinden hurda alımı olmuş oluyor. Sizde elinizde bulunan demir hurdalarınızı Yenişehir Demir Hurdacısına getirin.

Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamlık, Çınardere, Doğu, Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenyalı, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Harmandere, Kurna, Kurtdoğmuş, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Şeyhli, Yayalar, Yeni, Yeşilbağlar Mahallelerinde de   yıkım, alüminyum, demir, çelik, bakır başta olmak üzere her çeşit hurda alımı yapılmaktadır. Diğer mahallelerden hiçbir fark yoktur. Her şey aynıdır. Aklınızda soru işaretleri oluşmasın bu konuda. Mahalle sayılarının yoğun olduğu bir semt olduğu için nüfusa göre bir planlama yaptık.