Bizi Arayın

0534 931 68 12

Maltepe Hurdacı

İstanbul’un güzide semtlerinden biri olan Maltepe de ne eksik ne eksik diye düşünürken aklımıza bir hurdacının eksik olduğunu gördük. ( elbette hurdacılar var fakat biz aralarında en iyileri olduğumuzu iddia ediyoruz.) Bizde değerli Maltepe halkı için her mahalle de hurda çeşitlerini dağıttık. Ve her mahalleden çeşitli hurda alımları yapmaktayız. Maltepe hurdacı firmamızca yerinden hurda alımı yapılması içinde telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elinizde hurda var ve onu getirecek imkanınız yoksa biz size bu ulaşım kolaylığını da sağladık. Gelin el birliği ile etrafta görüntü kirliliğine neden olan, bizleri zamanı geldiğinde hasta edebilecek kadar tehlikeli olan hurdaları hep birlikte ortadan kaldırıp doğru yere ulaştırılmalarını sağlayalım. Kendimizi ve sevdiklerimizi daha temiz bir dünya da yaşatalım.

Altayçeşme Alüminyum Hurdacısı

Alüminyum hurdaları Altayçeşme Alüminyum Hurdacısıyla yeniden canla başla başka bir formda işini yapmaya devam ediyor. Hadi sende gel alüminyum hurdanı Altayçeşme Alüminyum Hurdacısına getir. Bu serüveni izle.

Altıntepe Ve Bağlarbaşı Bakır Hurdacısı

Altıntepe mahallesinin adının hakkını vererek burada bakır hurda alımları yapmaktayız. Tıpkı altın kadar değerlidir bakır da. Hem alıcısına hem de satıcısına büyük kazançlar sağlamaktadır. Daha iyi hizmet verebilmek adına bağlarbaşında da bakır hurda alımları yapmaktayız.

Aydınevler Pimapen Hurdacısı

Her gününüz aydın ve berrak olsun. Pencerelerinizden dışarı baktığınızda aydınlıklar, güzellikler karşılasın sizi. Bunun için sizde eski pimapenlerinizi Aydınevler Pimapen Hurdacısına getirin.

Başıbüyük Makine-Motor Hurdacısı

Makine ve motor hurdalarınız için 7/24 Başıbüyük Makine-Motor Hurdacısı olarak hizmetinizdeyiz.

Büyükbakkalköy Kablo Hurdacısı

Kabloların karmaşıklığından sizde sıkıldıysanız ve artık etrafınızda hurda kablo görmek istemiyorsanız kablo hurdalarınızı Büyükbakkalköy Kablo Hurdacısına getirin.

Cevizli Fabrika Hurdacısı

Fabrika hurdaları da tıpkı bir ceviz gibi iri ve büyüktür. Bunun için hemen elden çıkarmak gerekir. Yalnız acele elden çıkaralım derken yanlış yerlere satıp ucuza kar elde etmeyin.  Cevizli Fabrika Hurdacısına getirin ederi karşılığını tam tamına hem de saniyesinde alın ve kazanan siz olun.

Maltepe Hurdacı Nerede?

Çınar Çelik Hurdacısı

Çınar ağacının sağlam ve dayanıklı olduğunu bildiğimizden bizde Çınar mahallesinde çelik hurda alımları yapmaktayız. Sizleri bekliyoruz.

Esenkent Şantiye Hurdacısı

Esenkent mahallemizde sizler için şantiye hurda alımları yapmaktayız. Siz değerli esenkent halkımıza duyurulur.

Feyzullah Araiş Hurdacısı

Yerinde hurda alımı yapmak, siz değerli halkımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek adına araiş hurdalarını Feyzullah mahallesinde almaktayız. Ederi karşılığı eksiksiz bir şekilde sizlere anında ödenir. Fiyat konusunda hiçbir şüpheniz olmasın.

Fındıklı Kağıt-Karton Hurdacısı

Fındık taneleri küçüktür. Tek başlarına olduklarında pek bir anlam ifade etmezler fakat hepsi bir araya geldiklerinde ise muhteşemdirler. Kağıt ve karton hurdalar da aynı şekildedir. Etrafta bir tane olurlar göze batmazlar lakin çoğalınca da baş edilemez onlarla. Çoğalmadan önlemimizi alalım. Sizde kağıt- karton hurdalarınız için  Fındıklı Kağıt-Karton Hurdacısını tercih edin.

Girne Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdaları hakkında daha detaylı bilgiyi girne mahallemizde bulunan Girne Sanayi Hurdacısında öğrenebilirsiniz. Bunun için sizleri sanayi hurdalarınız ile birlikte bekliyoruz.

Gülensu Plastik Hurdacısı

Plastik hurdalarının çevreye ve doğaya verdiği zararı en aza indirmek için plastik hurdalarınızı Gülensu Plastik Hurdacısına getirin. Hem çevreyi hem doğayı hem de kendimizi korumuş olalım.

Gülsuyu Kurşun Hurdacısı

Çelik hurdalarınızda gülsuyu gibi güzel olmasını istiyorsanız sizde çelik hurdalar için Gülsuyu Çelik Hurdacısını tercih ediniz.

İdealtepe Krom Hurdacısı

İdeal, tam istediğim gibi diyebileceğiniz bir hizmet ile sizlerin karşısındayız. İdealtepe Krom Hurdacısı sizleri krom hurdalarınız ile birlikte beklemektedir.

Küçükyalı Merkez İnşaat Hurdacısı

İnşaat hurda hakkında merak ettiğiniz, kafanıza takılan ne varsa Küçükyalı Merkez İnşaat Hurdacısı bütün sorularınızı cevaplamaya hazır.

Yalı Yıkım Hurdacısı

Yalılar da, köşkler de, saraylar da oturmak hemen hemen herkesin hayalidir. Yıkım hurdacı sayesinde yalılarınız daha da görkemli bir hale gelecek. Bunun için yapmanız gereken tek şey Yalı Yıkım Hurdacısını aramak.

Zümrütevler Demir Hurdacısı

Zümrüt değerli taşlardan bir tanesidir. Demir de metal grupları içerisinde değerlidir. Elinizde bulunan demir hurdalarını Zümrütevler Demir Hurdacısına gönül rahatlığı ile getirebilirsiniz.