Bizi Arayın

0534 931 68 12

Kartal Hurdacı

 Bazen okuduğumuz bir söz, bir düşünce ya da bir görsel resim etkiler bizleri. Bu söz de, düşünce de ve resimde kendimizden bir parça buluruz. Aaa beni anlatıyor, tam ben gibi cümlelerde kurarız. İşte bizde hurdacı alanında Kartal Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak sizleri verdiğimiz hizmet ile sizleri etkilemeye geldik ve bunun için buradayız. Sizde bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız hurdalarınız ile birlikte bizim kapımızı çalabilirsiniz. Kapımız daima sizler için açıktır. Çıkın çıkın gelin hiç çekinmeyin. Güvenli bir alış veriş olacağına emin olabilirsiniz. Biz sizleri bekliyoruz.

Atalar Alüminyum Hurdacısı

Atalar mahallesi sakinleri. Elinizde, evinizde, yanınızda, yörenizde ne kadar alüminyum hurda varsa toplayın alın ve Atalar Alüminyum Hurdacısının kapısını çalın.

Cevizli Çelik Hurdacısı

Ev hanımları evinizde bulunan çelik hurdalarınızı Cevizli Çelik Hurdacısına getirin. Komşularınız ile birlikte toplanın toplu bir satış yapın ve aldığınız para ile de hep birlikte pikniğe gidin. Güzel vakit geçirmiş olun. Sizce de denemeye değmez mi?

Cumhuriyet Krom Hurdacısı

Krom hurdalarının gideceği yeni adresi Cumhuriyet Krom Hurdacısıdır. Daha fazla beklemeden alın gelin hurdalarınızı.

Gümüşpınar Bakır Hurdacısı

Elinizde hurdalar var ve türünü, cinsini ayırt edemiyorsanız hiç problem değil. Siz Gümüşpınar Bakır Hurdacısını arayın biz gelelim. Hurdalarınızı tür tür ayıralım ve bakır hurdaları biz alalım diğer hurdaları da diğer ekip arkadaşlarımıza teslim edelim. Yerinden hurda alımını gerçekleştirmiş olalım ve sizi de bu yükten kurtaralım.

Karlıktepe Makine-Motor Hurdacısı

Kar her şeyin üstünü kapatır. Altta kötü bir görüntü olsa da kar bunu kamufle eder. Lakin yazın kar olmadığı için her şey apaçık ortaya çıkmaktadır. makine-motor hurdalarınızı da Karlıktepe Makine-Motor Hurdacısına getirin görüntü kirliliğini önlemiş olun.

Kordonboyu Kablo Hurdacısı

Kablolarında uzunu kısası gibi çeşitleri  vardır. Hurdaya çıktıkları zaman da büyük çoğunlukla çöplere atılmaktadır. Siz artık bu geleneği değiştirin kablo hurdalarınızı Kordonboyu Kablo Hurdacısına getirin.

Kartal Hurdacı En Yakın Nerede

Petrol İş Demir Hurdacısı

Ülkemizde petrol ne kadar önemli ve değerliyse demir de aynı şekildedir. Hemen hemen her yerde kullanılır. Fakat eskidiği zamanda ondan kötüsü yoktur. Halk tabiriyle çürür ve işe yaramaz. Başınıza tehlike açmadan demir hurdalarınızı Petrol İş Demir Hurdacısına getirin. hem tehlikeden kurtulun hem de kazanın.

Soğanlık Yeni Pimapen Hurdacısı

Soğan her evde ve hemen hemen her yemekte kullanılan bir sebze türüdür. Ve bir çok hastalığa da iyi geldiği söylenmektedir. Pencere de tıpkı soğan gibi her evde bulunur. Güneş girmeyen eve doktor girer derler ki bu da pencerenin önemini gösterir.  Evleri havalandırıp temiz hava almak insan vücuduna iyi gelmektedir. Fakat evleri havalandırmak için de pencerelerin sağlam olması açtığınız da herhangi bir kazaya yol açmamak gerekir. Esskimiş pimapenlerinizi değiştirdiyseniz ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız  Soğanlık Yeni Pimapen Hurdacısı hurda pimapenlerinizi almaktadır. Bilginiz olsun.

Topselvi Plastik Hurdacısı

Plastik hurdalarının alım merkezi topselvi plastik hurdacısıdır. Sizleri de plastik hurdalarınız ile birlikte bekleriz.

Uğur Mumcu Kağıt-Karton Hurdacısı

Yakmak için kağıt ve kartonları değil mumları kullanın. Kağıt ve karton hurdalarınızı da Uğur Mumcu Kağıt-Karton Hurdacısına getirin.

Yakacık Çarşı İnşaat Hurdacısı

İnşaat hurdalarınız ederi değerinde alınır. Tam karşılığı eksiksiz bir şekilde size verilir. Bunun için sizde inşaat hurdalarınızı Yakacık Çarşı İnşaat Hurdacısına getirin.

Yakacık Yeni Yıkım Hurdacısı

Yıkım hurdalarını ortadan kaldırın ki size ve bizlere yaşam alanı açılsın. Biz sizler için yakacık yeni mahallesinde yıkım hurda alımları yapmaktayız.

Yalı Şantiye Hurdacısı

Yalı Şantiye Hurdacısı sizleri şantiye hurdalarınız ile birlikte davet etmektedir. Bu davetimize cevabınız ne olacak diye merakla beklemekteyiz.

Yukarı Fabrika Hurdacısı

Fabrika hurdan mı var. Ee daha niye elinde bekletip duruyorsun. Getir Yukarı Fabrika Hurdacısına elinde durup yer işgal edeceğine biz alalım sana para kazandırsın. Olmaz mı?

Yunus Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurda alımı yapılmaktadır. Kuşun hurdanız varsa hiç düşünmeden Yunus Kurşun Hurdacısının yolunu tutun.

Çavuşoğlu, Esentepe, Hürriyet, Orhantepe, Orta Mahallelerinde de çinko, demir, alüminyum, bakır hurda alımları yapılmaktadır. İyi günler dileriz.