Bizi Arayın

0534 931 68 12

Kadıköy hurdacı firması

Kadıköy canlı ve renkli semt yaşamıyla, popülerliğiyle, gece hayatıyla, alışveriş merkezleri, tarihi binalarıyla ünlü bir semtimizdir. En çok ziyaret edilen yerlerden biri ünvanını da almaktadır. Kadıköy’ü ünlü yerleriyle birlikte tanıtıp oradan hurda çeşitleri ile ilişkilendirip bir yazı hazırlamaya çalışacağız sizlere. Kadıköy hurdacı firmamız her konuda hizmetinizdedir. Şimdiden gelip okuduğunuz için teşekkür ederiz. İnşallah hurdadan yana tercihiniz biz oluruz.

19 Mayıs Pimapen Hurdacısı

Kazasker olarak bilinir bu bölge. Pimapen hurdalarınız için 19 mayıs pimapen hurdacısı sizleri beklemektedir.

Acıbadem Krom Hurdacısı

Kendine özgü bir mahalle kültürü vardır. Gelin bu kültürün etkisi altında krom hurdalarınızı Acıbadem Krom Hurdacısına getirin.

Bostancı Kablo Hurdacısı

Toplu taşıma araçlarının yoğunlukta olduğu bu mahallemiz de kablo hurda alımları yapılmaktadır. Bir kaza bela olmadan önleyelim.

Caddebostan İnşaat Hurdacısı

Caddebostan sahili ve bağdat caddesi ile ünlüdür. Buranın ününe daha da ün katalım. Nasıl mı? İnşaat hurdalarınızı Caddebostan İnşaat Hurdacısına getirin. Çözüm bu kadar basit. Hadi hep birlikte deneyip görelim.

Caferağa Bakır Hurdacısı

Moda olarak bilinen bu mahalle sokak hayvanları ile ünlüdür. Ve daha pek çok şeyiyle. Bakır hurdalarınızı Caferağa Bakır Hurdacısına getirin. Buranın güzelliğine kaptırın kendinizi.

Dumlupınar Sanayi Hurdacısı

Bir sanayi bölgesi olmasından mütevelli bizde burada sanayi hurda alımları yapmaktayız. Kadıköy hurdacı arıyorsanız hemen bize ulaşın, konum atın gelelim.

Eğitim Kağıt-Karton Hurdacısı

Öğrencilerin yoğun olduğu bu bölge de kağıt-karton hurdanın da çok olacağını düşünerek burada kağıt-karton hurda alımı yapmaktayız. (2.adres fikirtepe)

Erenköy Fabrika Hurdacısı

Tarihi dokusuyla ün kazanan bu mahallemizi daha da güzelleştirmek için fabrika hurda alımlarını burada almaktayız. Fabrika hurdalarınız için gideceğiniz tek adres Erenköy Fabrika Hurdacısıdır.

Fenerbahçe Plastik Hurdacısı

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu vardır. Çok güzel bir konumda yer alan ve güzelliği ile herkesi büyüleyen Fenerbahçe parkı bulunmaktadır.  Bu güzel parklarda dolaşırken etrafta sadece yeşilliklerin ve doğanın güzelliği ile mest olun. Ortamda bulunan plastik hurdalar ya da çöpler sizi rahatsız etmesin. Gelin sizde plastik hurdalarınızı Fenerbahçe Plastik Hurdacısına verin etrafın güzelliği ile keyfinize keyif katın.

Kadıköy Hurdacı İletişim Numarası

Feneryolu Makine-Motor Hurdacısı

Burası da sessiz ve sakin olan sokakları ile ünlüdür. Bu sessizliğe daha da sessizlik ve sakinlik katalım. Makine-Motor Hurdalarınızı Feneryolu Makine-Motor Hurdacısına getirin.

Fikirtepe Kağıt-Karton Hurdacısı

Burada bulunan büyük salı pazarında pazar sonrasında geriye kalan kağıt ve karton hurdaları Fikirtepe Kağıt-Karton Hurdacısına getirin. Ortamdan hurdaları kaldırmıış olun.

Göztepe Yıkım Hurdacısı

Sunay Akın tarafından kurulan İstanbul Oyuncak Müzesi buradadır. Çocuklarınızı bu oyuncak müzesine götürdüğünüzde etrafında bulunan yıkım hurdalarını kaldırın ki çocuklarınızın görüş alanı açılsın. Bunun için hemen Göztepe Yıkım Hurdacısını arayabilirsiniz.

Koşuyolu Çelik Hurdacısı

Sakin ve huzurlu, yeşilliklerle dolu bir hayat istiyorsanız gideceğiniz adresiniz belli. Ve sizlere bir adres daha çelik hurdalarınız için de gideceğiniz adres Koşuyolu Çelik Hurdacısıdır.

Kozyatağı Kurşun Hurdacısı

Değişim ve gelişim içerisinde olan bu mahallemiz iş merkezi haline gelmektedir. Bu yoğunlukta kurşun hurdalarınızı Kozyatağı Kurşun Hurdacısına getirin. En azından onun kalabalıklığından kurtulun.

Osmanağa Demir Hurdacısı

En çok derneği içerisinde barındıran Osmanağa mahallesi ulaşım merkezinin de kesiştiği bir nokta olması sebebiyle gün içerisinde nüfusu ve ticaret hacmi en fazla olma özelliğine sahiptir. Bizde bunu fırsat bilerek bu mahallemiz de demir hurda alımları yapmaktayız. Demir hurdalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sahrayıcedid Ve Merdivenköy Yıkım Hurdacısı

Kentsel dönüşümün uğrak noktası olan bu mahalleler de yıkım hurdaları alınmaktadır. Yıkım hurdalarınız için gideceğiniz  3. adresiniz var.(Göztepe mahallesi)

Suadiye Alüminyum Hurdacısı

Güzel sahili ve sosyal zenginliği ile görkemlidir. Alüminyum hurdalarını da Suadiye mahallesinde almaktayız. Haberiniz olsun.

Zühtüpaşa, Hasanpaşa, Rasimpaşa mahallelerinde de yıkım, inşaat, demir, alüminyum, plastik hurda alımları yapılmaktadır. Bilginiz olsun. Daha detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

NOT: Kağıt-Karton hurdaları için: Eğitim ve fikirtepe mahalleleri

Yıkım hurdaları için: Göztepe, Sahrayıcedid, Merdivenköy mahalleleri    sizler için buralarda aynı hurda alımları yapılmaktadır. Bu hurdalar mahallelerin yoğunluğuna göre bizim belirlemiş olduğumuz bir kriterdir. Fiyat konusunda aklınız da soru işaretleri olmasın. Her şey aynıdır. Yerinden hurda alımı yapmak ve hem sizlere hem de bizlere bir kolaylık olsun diye yapılmıştır.