Bizi Arayın

0534 931 68 12

Gaziosman Paşa ilçesinde toplamda 3351 sanayi işletmesi bulunmaktadır. İlçede genel olarak bir inşaat havasının hakim olduğu söylenebilir. Eski gecekondular artık yerini kentsel dönüşüme devretmiş durumdadır. Planlı alt yapı çalışmaları, parklar, bahçeler yapılarak ilçenin daha modern bir görünüme kavuşturulması için belediye hizmetleri canla başla çalışmaktadır. E haliyle bütün bunların beraberinde hurdalar da ortaya çıkacaktır. Ve güvenilir, hesaplı, işini iyi yapan bir hurdacıya da ihtiyaç olacaktır. İşte tam da burada imdadınıza Gaziosman Paşa Hurdacı yetişiyor.

Bağlarbaşı Çinko Hurdacısı

Başınız ağrımadan işiniz hızlı, kolay ve karlı olsun ister misiniz? Yapmanız gereken tek şey çinko hurdalarınızı Bağlarbaşı Çinko Hurdacıya vermek. Bu kadar basit.

Barbaros Hayrettin Paşa  Hurdacısı

Paşalar gibi bir hayatı herkes yaşamak ister. Ortamdan hurda artıklarını kaldırır ve bunun karşılığında o değersiz hurdadan para da kazanırsanız işte size bir gelir kapısı. Ve sonunda paşa hayatı. Makine-motor hurdanı Barbaros Hayrettin Paşa Hurdacısına getir. Ve sonucu gör.

Fevzi Çakmak Plastik Hurdacısı

Sedat Balkanlı parkında sadece parka ait şeyler olsun. Etrafta kirlilik yaratan plastik hurdaların yeri Fevzi Çakmak Plastik Hurdacısı olsun.

Hürriyet Mahallesi

Poligon Kültür Merkezi parkları, yeşil alanları, çocuk oyun alanlarının olduğu bir merkezdir. Eğer sizde bu mahalle de oturuyorsanız ve elinizde kağıt-karton hurdalarınız varsa gideceğiniz tek adres Hürriyet Hurdacısı olsun. Yeşili sev, doğanı koru.

Karadeniz Demir Hurdacısı

Bu mahallenin içerisinde yer alan ve ilçenin en büyük alışveriş merkezi kabul edilen AVM  de herhangi bir tadilat, bakım onarım yapılıp da ondan arta kalan demir hurdalar Karadeniz Demir Hurdacısı tarafından alınmaktadır bilginize.

Karayolları Sanayi Hurdacısı

Karlı bir yolda önlemini almadan yürürsen düşersin. Sanayi de hurdaları ortalığa atarsan yaralanırsın. Bu yüzden gel sanayi hurdalarını Karlıtepe Sanayi Hurdacısına getir. Tehlikesiz bir yol da yürü.

Karlıtepe Fabrika Hurdacısı

Fabrika işletmesi yapanlar. Fabrika hurdalarınıza talibiz, anlaşma yapmaya ve bundan sonra yola sizinle devam etmeye de varız. Eğer sizde varsanız hemen Karlıtepe Fabrika Hurdacı ile iletişime geçiniz.

Gaziosman Paşa Hurdacı ve Hurda Alımı

Kazım Karabekir Bakır Hurdacısı

Büyük işler başar ve çevren sana imrenir gözle baksın. Bakır hurdalarını hemen sende Kazım Karabekir Bakır Hurdacısına getir. Çevrendeki insanların bakışları değişiversin bir anda.

Merkez Hurdacısı

Merkez mahallesinde oturan mahalle sakinleri bu çağrımız sizedir. Evinizde, elinizin altında ne kadar çelik hurda varsa hemen Merkez Hurdacıya getirin. karşılığında kazanın.

Mevlana Hurdacısı

Mevlana’nın söylemiş olduğu bir söz ile sizi elinizdeki kurşun hurdalarınızla birlikte Mevlana Hurdacıya davet ediyoruz. Gel ne olursan ol yine gel. Sen de al eline kurşun hurdanı bize gel.

Pazariçi İnşaat Hurdacısı

Pazarcılar sebze-meyvelerini satmak için bağırırlar. Bizde işimizi yapar icraatte bağırırız. Sözlü olarak bağırmayız. Nasıl olduğunu görmek istiyorsan inşaat hurdanı Pazariçi İnşaat Hurdacısına getir.

Sarıgöl Yıkım Hurdacılar

Bu Sarıgöl Mahallesi bir roman mahallesidir ve çarpık kentleşmenin olduğu bir bölgedir. Eğer yıkım hurdalarınız varsa elinizde sizler için bizler Sarıgöl Yıkım Hurdacılar olarak çalışmaktayız.

Şemsipaşa Krom Hurdacısı

Boş boş oturmaktan sıkılmadınız mı? Elinizde ne kadar krom hurda varsa hemen onu Şemsipaşa Krom Hurdacısına getirin. Damlaya damlaya göl olur derler. Bugün 5 yarın 10 birde bakmışsın ki 100. Denemeden bilemezsin.

Yeni Mahalle Alüminyum Hurdacısı

Yeni bir eve taşınıldığı zaman hemen ev hanımları eski eşyalarını yenisiyle değiştirmek isterler. Elindeki eski alüminyum hurdası varsa ya da alüminyuma benzer bir şey ama pek emin değil misin? Fotoğrafını çek whatsapptan bizi gönder biz bakalım size geri bildirimi öyle verelim. Geri elimde kalır diye de düşünmeyin. Biz diğer mahallelerde bulunan hurda dükkanlarımızla konuşup  fiyat alıp o konuda da yardımcı oluruz. Her zaman size bir fayda ve yarar sağlamak için varız.

Yenidoğan Pimapen Hurdacısı

Yeni doğan bir bebeğe yeni kıyafetler alınır. Sende evindeki eski pimapenden artık sıkıldın ve değiştirmek istiyorsan değiştir. Ve eski pimapenlerini de Yenidoğan pimapenciye ver. Karşılığında para kazan.

Yıldıztabya Şantiye Hurdacısı

Gökteki yıldızları berrak bir şekilde görmek istiyorsan şantiye hurdalarını Yıldıztabya Şantiye Hurdacısına getir.