Bizi Arayın

0534 931 68 12

İstanbul’un Esenler ilçesi çevresindeki ilçelerden farklı olarak, sanayi merkezi olmaktan çok bir yerleşim merkezi özelliği göstermektedir. Bu yerleşim merkezi olan Esenler ilçemizde bizde Esenler Hurdacı ve Geri Dönüşümcüler olarak yer almaktayız. Birlikten kuvvet doğar sloganıyla çıktığımız bu yolda sizleri de aramızda görmekten onur ve gurur duyarız. Hep birlikte bir aile edasıyla yolumuza devam ediyoruz. Sizi de ailemizden biri yapmak isteriz. Ne dersiniz?

Birlik Demir Hurdacısı

Zaman bir olma, birlik olma zamanıdır. Sizde bizimle iş birliği yapın ailemizi git gide büyütelim. Elinde bulunan demir hurdalarınızı Birlik Demir Hurdacısı getirin. bizden memnun kaldıkça bizi çevrenize de önerin kocaman bir aile olalım. Var mısınız?

Çifte Havuzlar Bakır Hurdacısı

Havuza gittiğiniz zaman oradaki insanlarla bizi konuşun. Hurda fiyatlarımızı, verdiğimiz güler yüzlü hizmeti gibi. Ve bu sayede oradaki inşaların da bizi tanımasına katkı da bulunun. Çifte Havuzlar Bakır Hurdacısı sizler için hizmet vermektedir. Siz olmadan olmaz.

Davutpaşa Sanayi Hurdacısı

Esenler ilçesi sanayi merkezi değildir fakat bu Esenler ilçesinde sanayi olmadığı anlamına gelmez. Elbette ki sanayi kolu da mevcuttur. Davutpaşa Sanayi Hurdacısı sizler için sanayi hurda alımı yapmaktadır. Siz de elinizde bulunan sanayi hurdalarını bize veriniz.

Fatih Kurşun Hurdacısı

Kurşundan olan elinizde bulunan her türlü hurdaları Fatih Kurşun Hurdacısına getirin. ederi karşılığında alalım. İsterseniz de hurdaların fotoğraflarını çekip fiyat da alabilirsiniz.

Fevzi Çakmak Hurdacısı

Elinde çelikten bir hurda varsa gideceğin tek adres Fevzi Çakmak Hurdacısıdır. Fazla düşünmeden sen de ailemize katıl.

Havaalanı Plastik Hurdacısı

Uçak ile seyahat ederken herkes hoş, güzel bir manzara görmek ister. Sizde bu kişilerdenseniz elinizde bulunan plastik hurdalarını Havaalanı Hurdacısına getirin yerlerde ziyan olmasına, görüntü kirliliği oluşturmasına izin vermeyin.

Kazım Karabekir Kağıt- Karton Hurdacısı

Kağıt- karton geri dönüşüm alanında bulunmaz bir nimettir. Yeter ki doğru yere ulaştırılsın. Biz Kazım Karabekir Kağıt- Karton Hurdacılar olarak sizler için bu hizmeti vermekteyiz.

Esenler Hurdacı Telefonu

Kemer Alüminyum Hurdacısı

Her evde mutlaka alüminyum bir eşya vardır. Sizde de varsa ve artık hurdaya vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Düşünerek vakit kaybetmeyin. Hemen gelin alım- satım işlemini gerçekleştirelim.

Menderes Krom Hurdacısı

Gelin sizde ailemizin bir paçası olun. Elinizde bulunan krom hurdalarınızı Menderes Krom Hurdacısına getirin.

Mimar Sinan Kablo Hurdacısı

Eskimiş, kullanılmayan, ömrü bitmiş kablolarınızı Mimar Sinan Hurdacısına getirin. bizimle yeniden kullanıma kavuşturulsun.

Namık Kemal Hurdacı

Şantiye hurdalarınız ederi değerinde alınır ve karşılığında güncel fiyatlarla bir değer biçilerek ücreti hurda sahibine ödenir. Esenler hurdacı hizmeti verirken her zaman nakit parayla ödeme yaparız.

Nine Hatun Hurdacı

93 harbi sırasında Nene Hatun bir kadın olmasına rağmen askerlerimiz için üstün bir başarı göstererek mermi, top, tüfek taşımıştır cephaneye. Allah ondan bin kere razı olsun diyoruz. Bizde bu yüzden onun adını taşıyan bu mahallemizde araiş hurdaları başta olmak üzere her çeşit hurda alımı yapmaktayız.

Oruçreis Fabrika Hurdacısı

Fabrika hurdalarının tek ve doğru adresi Oruçreis Hurdacısıdır. Fabrika hurdalarını ait olduğu yere ulaştırmanın tam vakti. Hadi gel sende fabrika hurdalarını bize getir ekip tamamlansın.

Tuna Makine- Motor Hurdacısı

Makine ve motor parçaları oldukça ağırdır. Elinde varsa ve hurdacı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizi arayın biz gelelim. Sizin bu ağır parçaları kaldırmanıza izin vermiyor, sağlığınız bizim için önemli diyoruz. Yükleme işini de biz yapıyoruz. Aile demek de zaten bu değil midir. Bu yüzden biz bir aileyiz diyor ve senide ailemizin bir parçası yapmak istiyoruz. Var mısınız?

Turgut Reis İnşaat Hurdacısı

İnşaat hurdalarınız için bizimle anlaşın, iletişime geçin bundan sonra yolunuza bizimle devam edin. Sizde ailemizin bir parçası olun. Memnun kalacağınıza hiç şüphesiz eminiz. Siz olmadan olmaz. Sen yoksan eksiğiz gel bu eksikliği gider.

Yavuz Selim Yıkım Hurdacısı

Kentsel dönüşümle birlikte ortada yıkım hurdaları fazlalık yapmaktadır. Bu fazlalıktan kurtulmak ve karşılığında para kazanmak isterseniz sizin de tercihiniz özellikle de yıkım hurdası hakkında Yavuz Selim Yıkım Hurdacısı olsun.