Bizi Arayın

0534 931 68 12

Çekmeköy Hurdacı

Eskiden başka bir semte bağlı olan Çekmeköy büyüklüğü nedeniyle kendi başına ayrılarak bir ilçe olmayı başarmıştır. Her geçen gün güzel doğasıyla göçler yaşanmaktadır bu semtimize. E bu kadar nüfus artar da bu da beraberinde hurdaları da getirmez mi? Tabii ki getirir. Bizde Çekmeköy Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüler olarak burada yerimizi aldık. Hangi çeşit olursa olsun biz sizleri hurdalarınız ile beklemekteyiz. Sizde bizleri daha fazla bekletmeden gelin. Olur mu?

Alemdağ Kağıt-Karton Hurdacısı

Avcı koru tabiat parkı bulunmaktadır burada. Ve burası koruma altına alınmıştır. Gelin burayı hep birlikte koruyalım. Ve buraya kağıt-karton hurdalarınızı atmayıp biriktirip Alemdağ Kağıt-Karton Hurdacısına getirin. Karşılığında para kazanın.

Aydınlar Krom Hurdacısı

Aydın bir gün ve gelecek için krom hurdalarınızı Aydınlar Krom Hurdacısına getirin. Geleceğiniz bugününüzden daha iyi olsun.

Cumhuriyet Pimapen Hurdacısı

Pimapen hurdalarınızı bekletip de ortamda kalabalık yapmasına artık bir son verip pimapen hurdalarınızı Cumhuriyet Pimapen Hurdacısına verin. Rahat bir nefes alın.

Çamlık Çinko Hurdacısı

Evleriniz de bulunan çinko kap, kacak ne varsa hurda anlamında biriktirin ve hemen Çamlık Çinko Hurdacısını arayın. Bizler gelip sizleri hiç yormadan alalım ve ücretini hemen ödeyelim sizlere.

Çatalmeşe Kurşun Hurdacısı

Parklar, hayvanat bahçesi, restoranlar vardır. Burayı sadece bunlara özel kılalım ve kurşun hurdalarını Çatalmeşe Kurşun Hurdacısına verelim.

Hurda Geri Dönüşümde Bizim Rolümüz

Ekşioğlu Araiş Hurdacısı

Araiş hurdaları hakkında bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ve tabii ki araiş hurdalarınızı satmak için Ekşioğlu Araiş Hurdacısı sizler için çalışmakta ve sizleri beklemektedir.

Hamidiye Yıkım Hurdacısı

Kültür merkezinin inşaatı yenilenmiştir. Ve buradan arta kalan yıkım hurdalarınızı Hamidiye Yıkım Hurdacısında almaktayız.

Kirazlıdere Sanayi Hurdacısı

Kirazlar olgunlaştıktan hemen sonra toplanması gerekir. Yoksa çürürler. Sanayi hurdalarınızı da elinizdeyken bir an önce satmaya çalışın ama doğru yere ve doğru kişilere. Bunun için Kirazlıdere Sanayi Hurdacısı sizler için en ideal seçim olacaktır.

Koçullu Demir Hurdacısı

Koçu eskiden kullanılan bir araba çeşidine verilen isimdir. Bu köyde oturanlarında arabacılık yaptığı düşünüldüğü için bu isim verilmiştir. Bizde araba yapımında daha çok demir kullanıldığını düşünerek burada demir hurda alımları yapmaktayız. Demir hurdalarınız için Koçullu Demir Hurdacısı emrinize amadedir.

Nişantepe Demir Hurdacısı

Köprü bağlantı yolu nedeniyle de daha da değer ve önem kazanmıştır bu mahallemiz. Demir hurdalarınız için Nişantepe Demir Hurdacısını arayabilirsiniz.

NOT: demir hurdaları için 2 ayrı adresiniz vardır gideceğiniz. Aralarında hiçbir fark yoktur.

Mehmet Akif Bakır Hurdacısı

Bakırın geri dönüşüm alanında ki önemi çok büyüktür. Fakat işlemesini bilen bir hurdacı için bu geçerlidir. Bunun için bakır hurdalarının doğru yerler ve doğru ellere teslim edilmesi önemlidir.  Adresiniz Mehmet Akif Bakır Hurdacısıdır.

Çekmeköy Hurdacı Telefonu

Ömerli Şantiye Hurdacısı

Dere ve göl bulunmaktadır burada. Buranın güzelliğini yaşayabilmek için şantiye hurdalarınızı Ömerli Şantiye Hurdacısına getirin.

Reşadiye Fabrika Hurdacısı

Diğer mahalle ve köylere nazaran daha yeni kurulmuş bir köydür. Şimdiden burasını korumaya ve geliştirmeye özen gösterelim. Fabrika hurdalarınızı Reşadiye Fabrika Hurdacısına getirin. Şimdiden önlemimizi alıp, koruyalım.

Sırapınar Alüminyum Hurdacısı

Bu köyün diğer adı Ayna Hoca’dır. Köyde bir çok su kaynağı bulunmasından dolayı adı bu hale çevrilmiştir. Alüminyum hurdalarınıza da Sırapınar Alüminyum Hurdacısı olarak burada talibiz.

Soğukpınar Makine-Motor Hurdacısı

Makine-Motor hurdalarınız var ve nereye vereceğinizi, ne yapacağınızı bilmiyorsanız biz size çözüm yolunu gösterelim.  Soğukpınar Makine-Motor Hurdacısına gelin. Elinizdeki hurdalar hakkında bilgi alın verdiğimiz hizmete bir bakın ondan sonra zaten kendiniz çözüm yolunu bulacaksınız.

Sultançiftliği Kablo Hurdacısı

Kablo hurdalarınız sizlere daha fazla zarar vermesin. Gelin sizde kablo hurdalarınızı  Sultançiftliği Kablo Hurdacısına verin ve zarardan korunun.

Taşdelen Plastik Hurdacısı

Piknik alanları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Piknik yaparken etrafta kimse çöp, atık vs. şeyler görmek istemez. Sizde görmek istemiyorsanız. Gelin plastik hurdalarınızı Taşdelen Plastik Hurdacısına verin.

Güngören, Hüseyinli ,  Merkez, Mimar Sinan mahallelerinde de demir, bakır, sanayi, fabrika, plastik hurdalar başta olmak üzere her çeşit hurda alımları yapmaktayız. Sizler için her zaman daha iyisini yapmak için canla başla çalışmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.