Bizi Arayın

0534 931 68 12

Şiddetin bu denli artmasının nedenlerinden biride insanlarımızın boş olup hiçbir işle uğraşmayıp, birbirlerine sarmalarıdır. Atalarımızın güzel bir sözü vardır. Çok muhabbet tez ayrılık getirir derler ve bu ayrılık beraberinde şiddeti de hiç şüphesiz getirmektedir. Fiziksel, psikolojik, sözel şiddet gibi. Maddi, manevi birçok zararı bulunmaktadır. Şiddetin her türlüsüne karşıyız. Özellikle de savunmasız masum canlılara yapılmış olana. İşte bizde Beyoğlu Hurdacılar olarak şiddetin önüne geçmek, artık buna bir son vermek adına hurda alımları ile insanları boş boş gezmekten, dolaşmaktan kurtarmayı amaçlıyoruz. Aklını hurda ile meşgul etmesini istiyoruz. Damlaya damlaya göl olur mantığı ile bugün 5 olur, yarın 10 birde bakmışsın katlanarak gidiyor. Sizde bize destek vermek istiyorsanız sizleri Beyoğlu Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüye bekleriz. Gelin hep birlikte başaralım. Birlikten güç doğar. Bu gücü biz iyi işlerde kullanalım. İnsanlara faydalı olmaya çalışalım. Şimdi hep birlikte ne diyoruz:

Boş durma hurda biriktir ve Beyoğlu Hurdacı Ve Geri Dönüşümcünün kapısını çal.

Fetihtepe Demir Hurdacısı

Verdiğimiz hizmet ile gönlünüzü fethederek sizden demir hurdalarınızı Fetihtepe Demir Hurdacısına getirmenizi istemekteyiz. Her daim sizden yana daha faydalı olmak için çalışmaktayız.

Hacıahmet Alüminyum Hurdacısı

Sizlere güzel bir fırsat. Alüminyum her evde mutlaka bulunur. Hurdaya atacağına Hacıahmet Alüminyum Hurdacısına ver. Karşılığında para kazan. Boşluğunu bu işle doldur.

Halıcıoğlu Çelik Hurdacısı

Çelik hurda alımı yapılmaktadır. Sende elinde, evinde, iş yerinde ne kadar çelik hurda varsa al ve  Halıcıoğlu Çelik Hurdacısına getir. Çeliği de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kadımehmet Efendi İnşaat Hurdacısı

Sessiz sakin bir şekilde inşaat hurdaları biriktirin. Ve artık koyacak yer bulamayınca da Kadımehmet Efendi İnşaat Hurdacısını arayın. Gelelim alım- satım işlemini gerçekleştirelim.

Kaptanpaşa Kablo Hurdacısı

Başı çekip diğerlerine örnek olmaya ne dersiniz. Kablo hurdanı  Kaptanpaşa Kablo Hurdacısına getir. Çevrendeki insanların da bizi tercih etmesine vesile ol.

Keçeci Piri Plastik Hurdacısı

Evinde toplayabildiğin kadar plastik hurda topla. Sonra onları Keçeci Piri Plastik Hurdacısına sat. Para kazan. Plastiğin zararlı etkilerinden de uzaklaşmış olursun böylecede.

Beyoğlu Hurdacı Ara

Örnektepe Kağıt-Karton Hurdacısı

Gel kağıt-karton toplamada ve onu hem hurdacı hem de geri dönüşümcü olan bizlere Örnektepe Kağıt-Karton Hurdacısına satmada örnek bir insan ol. Bu sayede ağaçların da boştan yere kesilmesinin önüne geç. Boş vaktini bu şekilde yararlı bir iş yaparak geçirebilirsin. Seçim senin.

Piripaşa Fabrika Hurdacısı

Sen fabrika da çalış, fabrika hurdanı da çalışmayan bir arkadaşına ver. Oda Piripaşa Fabrika Hurdacısı versin. Karşılığında kazansın. Böylece bir taşla  iki kuş vurulmuş olsun.

Piyalepaşa Şantiye Hurdacısı

Gıda da kullanılan bir marka olan piyale gibi bizde hurdacılıkta tek olmaya geldik. Seçenek sunmadan  direkt seçim yaptırıyoruz. Nasıl mı? Şantiye hurdanı Piyalepaşa Şantiye Hurdacısına getir önünde birden fazla seçenek ile kafanı yormadan tek seçenek olan bizleri seçmiş ol. İşte bu kadar basit. Hadi sende dene ve gör.

Sütlüce Bakır Hurdacısı

Eskilerin meşhur bakırdan tasları, tencereleri olurmuş. Yemekleri onunla yerlermiş. Artık değişen ve gelişen teknoloji ile porselen tabaklara geçildi. Bir çok kişi hatıra diye saklamakta fakat bazıları da at gitsin demektedir. Bizde tam burada devreye girerek at değil sat gitsin diyoruz sizlere. Biz sizlerden onları almaya talibiz. Elinizdeki bakır hurdaları  Sütlüce Bakır Hurdacısına getirin.

Arapcami, Asmalı Mescit, Bedrettin, Bereketzade, Bostan, Bülbül, Camikebir, Cihangir, Çatma Mescit, Çukur, Emekyemez, Evliya Çelebi, Firuzağa, Gümüşsuyu, Hacımimi, Hüseyinağa, İstiklal, Kalyoncu Kulluğu, Kamer Hatun, Katipmustafa Çelebi, Kemankeş Karamustafapaşa, Kılıçali Paşa, Kocatepe, Kulaksız, Kuloğlu, Küçük Piyale, Müeyyetzade, Ömer Avni, Pürtelaş Hasan Efendi, Sururi Mehmet Efendi, Şahkulu, Şehit Muhtar, Tomtom, Yahya Kahya, Yenişehir mahallelerinde de araiş, krom, makine, motor, sanayi, kurşun, sarı, yıkım hurda alımları yapmaktayız. Hurdalar hakkında daha detaylı bilgi öğrenmek isterseniz whatsapp ile iletişime geçebilir ya da direk yerlerimizde bizi ziyaret edebilirsiniz. Biz de size bir kahve ısmarlar bundan sonra oluşacak olan işbirliğimize kırk yılı kitlemiş oluruz. Sizi memnun etmek öncelikli görevimizdir. Şiddete hep birlikte hayır diyoruz.