Bizi Arayın

0534 931 68 12

Siz değerli müşterilerimize öncelikle Beylikdüzü hurdacı şirketi olarak ilçemizi kısaca bir tanıtıp ondan sonra asıl konumuza gelmeyi daha uygun bulduk. Bu sebeple Beylikdüzü ilçesi nasıl bir yerdir diye genel anlamda kısaca bir bakacak olursak;

Beylikdüzü gecekondu yapılaşması olmayan İstanbul’un nadir ilçelerinden birisidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapmaktadır. Kişi başına 10 m2  aşan yeşil alanları vardır. İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü yansıtmaktadır. Ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. Ekonomisi de sanayi ve ticarete dayalıdır. Toplam da nüfusu 297.420 dir.

 

Siz değerli Beylikdüzü halkına Beylikdüzü hurdacı olarak hizmet vermekten onur ve gurur duyarız. Güvenli, güleryüzlü hizmetimiz ile her daim sizin yanınızdayız. Beylikdüzü ilçesinin ekonomisinin sanayi ve ticarete dayalı olmasını fırsat bilerek burada sizler için hizmet vermekteyiz. Hurda ile ilgili kafanıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. Elimizden geldiğince siz değerli müşterilerimize faydalı ve yararlı olmaya çalışıyoruz. Bu ilçede toplamda 10 mahalle vardır ve bizlerde sizlere daha iyi hizmet verebilmek, ulaşım kolaylığı sağlamak adına her bir mahalle de sizler için hurda alımı yapmaktayız.

Beylikdüzü Hurdacısı Nerelerden Hurda Alır?

Adnan Kahveci Demir Hurdası

Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır derler eskiler. Siz değerli Adnan Kahveci mahallesi sakinleri olarak demir hurdalarınızı biz Adnan Kahveci Demir Hurdası’na getirin bu eskilerimizin söylemiş olduğu sözü ticarete dökelim, güven ve güler yüzlü hizmet ile sizinle birlikte demir hurdası alım satımlarımızı gerçekleştirelim. Ne dersiniz?

 

Barış Bakır Hurdası

Gelin bir olalım, beraber olalım, birlik olalım, barış içinde sevgi ve saygı ile yaşayalım. Kim istemez ki böyle yaşamayı değil mi? Bu yüzden mahallemizin Barış  isminin de hakkını vererek ve de ilk baştaki sözümüzü de düşünerek bakır hurdalarınızı biz Barış Bakır Hurdacısına verin.

 

Büyükşehir Fabrika ve Araiş Hurdası

Sayın Büyükşehir Mahallesi halkı ve esnafları elinizde bulunan araiş hurdalarını çöpe atmak yerine elden  Büyükşehir Fabrika ve Araiş hurdacısına verin. Çöpe gidip heba, ziyan olacağına, bize gelsin bizimle değer kazansın. Hem siz hem biz kazanalım.

 

Cumhuriyet Mahallesi

20837 nüfuslu Cumhuriyet mahallemizde kağıt- karton ve plastik hurdaları almaktayız. Kağıttan uçaklar yapıp yerlere atmak, direk çöpe atmak yerine bize verin karşılığında değeri kadar para kazanın. Bazı mahallelerde ki apartmanlarda geri dönüşüm toplama uygulaması yoktur ya da varsa tam anlamıyla uygulanmamaktadır. Bizler de Cumhuriyet Mahallesi Hurdacısı olarak sizin için belli bir ücret karşılığında kağıt- karton- plastik alımı yapmaktayız.

 

Dereağzı Çelik ve Aliminyum Hurdası

Ev hanımlarının dikkatine! Ev bütçesine az da olsa katkıda bulunmak, mutfak masraflarına yardımcı olmak istiyorsanız tam da size göre bir iş. Elinizde bulunan eskimiş artık kullanılmayan çelik ve aliminyum hurdalarınızı Dereağzı Aliminyum ve Çelik Hurdacısına verin ederi değerinde para kazanın bu sayede ev bütçesine katkıda bulunun.

Hurda Ticareti Beylikdüzü

Gürpınar Sanayi ve Şantiye Hurdası

Bir önceki mahallemizde hanımlara itafen yapmıştık çağrımızı. Beylerin neden kadınlar biz nerdeyiz diye ufak sitemlerini duyar gibiyiz. Merak etmeyin şimdi de siz beyler için yapıyoruz. Genellikle sanayi ve şantiye de çalışan kesimin erkek olduğunu düşünerek sanayi ve şantiye hurdalarını siz beylerin Gürpınar Sanayi ve Şantiye Hurdacısına vereceğini umuyoruz ve tabii ki bunun karşılığında belli bir ücret de alacağınızı tüm samimi duygularımızla söylüyoruz.

 

Kavaklı Mahallesi

Kavaklı mahallesinde de sarı hurdası ve pirinç hurdası alımı yapmaktayız. Beylikdüzü hurdacı firması çağırmak yada detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Marmara Kurşun ve Çinko Hurdası

Elinizde bulunan tüm kurşun ve çinko hurdasını almaktayız. Sizi Marmara mahallesindeki kurşun ve çinko hurdacısına bekleriz.

 

Sahil Mahallesi Kablo Hurdacısı

Eskimiş işe yaramayan kabloların sokaklara atılıp oradan da çocuklar tarafından alınıp bir kaza, tehlike oluşturmasını önlemek için Sahil Kablo Hurdacısı olarak sizlerleyiz.

 

Yakuplu Mahallesi

Makine ve motor hurdalarınız ederi karşılığında alınır. Gelin sizde bizimle aynı safta yer alın ve hurdalarınızı Yakuplu Hurdacısına verin. Beylikdüzü hurdacı olarak size sağlıklı ve mutlu günler dileriz.