Bizi Arayın

0534 931 68 12

Necmettin Halil Onan’ın yazdığı dur yolcu isimli şiirden hareketle bizde Beykoz halkına böyle seslenişte bulunuyoruz. Dur Beykoz halkı. Elinde bulunan hurdaları hangi çeşitten olursa olsun sizler için kolaylık olsun diye biz mahalle mahalle ayırdık ve sizin işinize yarayacak laf kalabalıklığından uzak bir yazı hazırladık sizler için. Beykoz hurdacı hizmetlerimiz hakkında yazımız. O güzel vaktinizi ayırıp okursanız ve aklınızda bunlar bir yer edip de bizi tercih ederseniz çok mutlu oluruz. Şimdiden teşekkür eder iyi okumalar dileriz.

Çiğdem Pimapen Hurdacısı

Pimapen hurdanı da al Çiğdem Pimapen Hurdacısına gel. Geldiğine pişman olmayacak aksine daha önceden gelmediğin için kızacaksın. Biz de orada size bir dur deyip geç olsun da güç olmasın. Bundan sonra bizimle devam edersin diyeceğiz. Ve böylece ilk adımımızı atmış olacağız.

Çubuklu Sanayi Hurdacısı

Piyasa analizi yapıp ondan sonra sanayi hurda fiyatlarını belirliyoruz. Sanayi hurdalarınızı gönül rahatlığı ile Çubuklu Sanayi Hurdacısına verebilirsiniz.

Gümüşsuyu İnşaat Hurdacısı

İnşaat da çalışıp da oradan arta kalan hurdaları da satarak para kazanabilirsiniz. Bunun için Gümüşsuyu İnşaat Hurdacısını tercih edebilirsiniz. İlk alım satım işleminde aklınıza yatarsak anlaşıp bundan sonraki süreçte de birlikte yola devam edebiliriz.

İncirköy Alüminyum Hurdacısı

Alüminyum hurdalarınızı hiç gözünüz arkada kalmadan İncirköy Alüminyum Hurdacısına verebilirsiniz. Her zaman sizden yana bir alım satım işlemi gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Kavacık Çelik Hurdacısı

Kavak ağaçları uzun ve dayanıklıdırlar. Tıpkı çelik gibi. Hatta bu yüzdendir ki kurrşundan korumak için bile çelikten yelek üretmişlerdir. Ama işte bir yere kadar ömrü dolduğunda kaçınılmaz son hurda olacaktır. Hurda olmasına engel olamayız fakat çöpe ya da yanlış yerlere gitmesine bir dur demek için sizlere sesleniyoruz. Çelik hurdalarınız için Kavacık Çelik Hurdacısını tercih ediniz.

Soğuksu Plastik Hurdacısı

Pet şişelerde sular alıyoruz ya da daha pek çok şey. Sağlıksız olduğunu da biliyoruz fakat yine de maalesef kullanmaya devam ediyoruz. Hem bize hem de doğaya zararının olduğunu da çok iyi biliyoruz. Poşet kullanımı paralı olmaya başlayınca kısmen de olsa bu plastiklerin doğaya vermiş olduğu zararı biraz olsun azaltabildik. Gelin siz de elinizdeki bütün plastik hurdalarınızı Soğuksu Plastik Hurdacısına verin bizimde bir katkımız olsun doğayı korumaya karşı.

Beykoz Hurdacı Yol Tarifi

Tokatköy Kablo Hurdacısı

Kablo hurdaları hakkında bilgi almak için Tokatköy Kablo Hurdacısına gidebilirsiniz.

Yeni Mahalle Çinko Hurdacısı

Eskiden daha çok çinko kaplar, tencereler kullanılırdı fakat şimdi daha az kullanılmaya başladı. Yine de vardır ama. Olanlar da eskiyen hurdaya çıkan çinko hurdalarınız varsa Yeni Mahalle Çinko Hurdacısı hurdalarınızı almaktadır bilginiz olsun.

Acarlar Makine-Motor Hurdacısı

Eskiden yeni kelimesine acer tabiri kullanılırdı. Sizde evinize, iş yerlerinize yeni makine ve motor aldıysanız eskileri de  Acarlar Makine-Motor Hurdacısına satabilirsiniz.

Çamlıbahçe Kağıt-Karton Hurdacısı

Kağıt ve karton hurdalarınızı Çamlıbahçe Kağıt-Karton Hurdacısına getirin daha fazla ağacın kesilmesini önlemiş olun.

Göztepe Bakır Hurdacısı

Bakır hurdalarınızda gözümüz var. Elinizde ne kadar bakır hurdası varsa biz onların hepsine talibiz. Bakır hurdalarınız için Göztepe Bakır Hurdacısı olarak bekliyoruz sizleri.

Merkez Demir Hurdacısı

Merkeze en çok bulunan ve en çok bilinen hurda türünü koymak istedik. Demir hurdalarınız varsa hemen Merkez Demir Hurdacısını arayın bizler gelelim yerinden hurda alımını gerçekleştirelim ve ücretini de ödeyelim sizlere. Güzel bir alım satım işlemi gerçekleştirelim.

Ortaçeşme Şantiye Hurdacısı

Şantiyenin yoğun, yorucu işi arasında en son olarak şantiye hurdalarını da elden çıkarıp ondan sonra derin bir nefes alıp bitti deyip dinlenmeye geçebilirsiniz. Sizleri  Ortaçeşme Şantiye Hurdacısına bekleriz.

Rüzgarlıbahçe Yıkım Hurdacısı

Bir rüzgar eser ve ortada olan her şeyi alıp götürür. Gelin yıkım hurdalarınızı Rüzgarlıbahçe Yıkım Hurdacısına verin rüzgar alıp götürmeden siz satın.

Yalıköy Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurdalarının tek adresi Yalıköy Kurşun Hurdacısıdır.

Akbaba, Alibahadır, Anadolu Hisarı, Anadolu Kavağı, Anadolu Feneri, Baklacı, Bozhane, Cumhuriyet, Çengeldere, Çiftlik, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, İshaklı, Kanlıca, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmut Şevket Paşa, Öğümce, Örnekköy, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonezköy, Poyrazköy, Riva, Yavuz Selim, Zerzavatçı mahallelerinde de her nevi hurda alımları yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.