Bizi Arayın

0534 931 68 12

Beşiktaş Hurdacı

İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinin bağlantı yollarını bulundurduğu için günlük ortalama Beşiktaş ilçesinden 2 milyon kişi geçmektedir. Bu kadar kişinin geçtiği ve uğradığı bir ilçede biz hurdacılarda sizlere hizmet vermek üzere Beşiktaş Hurdacı ve Geri Dönüşümcüler olarak çalışmaktayız. Geçerken fiyat almak, hurda hakkında, geri dönüşüm hakkında konuşmak bilgi almak isterseniz her daim açık ve sizleri ağırlamak için müsaidizdir. Geçerken bakmadan görmeden geçme. Gel bak belki de işine yarayacak, karlı çıkacağın bir alım-satım işlemi yapacaksın. Hadi sende sadece geçmekle yetinme, gel, gör ve bak. Karlı çıkacaksın bak bizden söylemesi.

Abbasağa  Makine-Motor Hurdacısı

Ağalar lider ve yönetici konumundadır. Sizde bir ağa gibi makine-motor hurdalarınızı Abbasağa Makine-Motor Hurdacısına getirin diğer insanlara önderlik yapmış olun.

Akat Kurşun Hurdacısı

Kurşun Hurdanı Akat Kurşun Hurdacısına getir. Karşılığında kazan. Bilgi almak için de arayabilir ya da yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Arnavutköy İnşaat Hurdacısı

Beşiktaş’ın tarihi semtlerinden biridir. Tarihi bir yapının korunması, ayakta kalması için sende bir adım at. Senin de bir katkın olsun. Ve üstelik yapacağın iş de oldukça basit. Elinde bulunan inşaat hurdalarını Arnavutköy İnşaat Hurdacısına getirmek. İşte bu kadar basit.

Balmumcu Şantiye Hurdacısı

Balmumcu Kasrı denilen bir köşk bulunmaktadır bu semtte. Köşkün güzelliğine güzellik katmaya, çevresini temizleyerek köşkü aydınlatmaya ne dersiniz? Nasıl mı? Şantiye hurdalarını Balmumcu Şantiye Hurdacısına getirerek. Çözüm bu kadar basit iken sen de bu çözümden yararlan.

Bebek Çelik Hurdacısı

Bebek Çelebi lakaplı bir kişinin bu semtte kurduğu köşk ve bahçeden dolayı semtin adı bu şekliyle kalmıştır. Sizde çelik hurdalarınız için Bebek Çelik Hurdacıyı tercih edin. Bundan sonraki yolunuza bizimle devam edin.

Cihannüma Pimapen Hurdacısı

Haberim yok duymadım, görmedim demeyin. Biz burdan bütün Cihannüma mahallesine sesleniyoruz. Pimapen hurdalarınız için uğrayacağınız adres Cihannüma Pimapen Hurdacısıdır.

Beşiktaş Hurdacı En Yakın Nerede?

Dikilitaş Demir Hurdacısı

Bir kaya nasıl ağırsa bir demir de kaya kadar olmasa da ağırdır. Bunun için yerinde hurda alımı yapıyor ve demir hurdaları Dikilitaş mahallesinde alıyoruz. Bilginiz olsun.

Etiler Araiş Hurdacısı

Araiş hurda alımını Etiler de yapmaktayız. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Gayrettepe Kablo Hurdacısı

Gayret ederseniz bir sürü kablo hurdası biriktirirsiniz. Ve sonrada onları Gayrettepe Kablo Hurdacısına getirirseniz hem siz hem de biz bu işten karlı çıkmış oluruz.

Konaklar Yıkım Hurdacısı

Yıkım hurdalarınız için Konaklar Yıkım Hurdacısı hizmetinizdedir. Sizleri beklemekteyiz çıkın gelin.

Kuruçeşme Plastik Hurdacısı

Tarih boyunca da yeşil alanları ile anılmaktadır. Gelin hep birlikte bundan sonra da  böyle anmaya devam devam edelim. Plastik hurdalarınızı çevreye atmak yerine Kuruçeşme Plastik Hurdacısına getirin. Yeşil alan olarak kalsın.

Kültür Bakır Hurdacısı

Oluşturulmuş, alışılmış bir kültürü geleneği devam ettirin. Sizde bakır hurdalarınız için Kültür Bakır Hurdacıyı tercih edin.

Levazım Alüminyum Hurdacısı

Her eve lazım alüminyumdan eşyalar, ve her mahalleye lazım bir hurdacı. İşte çözüm bizde. Levazım Alüminyum Hurdacısı.

Ortaköy Kağıt-Karton Hurdacısı

Ortaköy meydan ve çevresi canlı bir buluşma merkezidir. Ortamda bulunan kağıt-karton hurdalarını da ortadan kaldırın ki sizlere daha iyi bir yaşam alanı açılmış olsun. Sizleri Ortaköy Kağıt-Karton Hurdacısına bekleriz.

Yıldız Fabrika Hurdacısı

Yıldız sarayı ve yıldız parkının hoş görüntüsüne gölge düşürmeyelim. Sizde fabrika hurdalarınızı Yıldız Fabrika Hurdacısına getirin.

Çinko, Krom Hurdacısı

Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye Mahallelerinde çinko, krom hurda alımları yapmaktayız. Ailende akrabanda tanıdığın kim varsa çinko ve krom hurdalar Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye mahallelerinde alınmaktadır. Siz değerli halkımıza duyurulur.

Beşiktaş ilçesinden 2 milyon kişinin geçtiğini düşündüğümüzde bizde Beşiktaş Hurdacılar ve Geri Dönüşümcüler olarak birden fazla yerde aynı cinsten hurda alımı yapmanın siz değerli Beşiktaş halkımız için daha yararlı olacağı kanaatine vardık. Fiyat konusunda farklılık olur mu diye kafanızda hiçbir soru işareti olmasın. Fiyatlarımız güncel ve her yerde, herkese aynıdır.

Sinanpaşa Türkali Ulus Mahallerinde de demir ve bakır hurda alımları yapmaktayız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Vişnezade, Levent Mahallerinde de alüminyum hurda alımları yapılmaktadır. Yerimizde ziyaret edebilirsiniz.