Bizi Arayın

0534 931 68 12

İlklerin enlerin şehri Başakşehir de bizler de Başakşehir Hurdacı olarak sizlerleyiz.
Başakşehir ilçesi Türkiye’nin en büyük Organize sanayi bölgelerinden birisine ev sahipliği yapmaktadır. Bu da burada bir sürü hurdaları meydana getirmektedir. Siz değerli Başakşehir halkına yerinde hizmet vermek adına hurda alımı yapmaktayız. Hurdalarınız Başakşehir hurdacı sayesinde değer görmekte ve geri dönüşümle yeniden kullanıma kazandırılmaktadır. Sizler için her zaman en iyisini istemekte ve en uygun en güvenli hizmeti vermekteyiz. Başakşehir Hurdacılar olarak varlığımızı bu zamana kadar sürdürebilmemizi siz değerli müşterilerimize verdiğimiz güler yüzlü hizmete ve sizlerin de bizi tercih etmenize borçluyuz. Bizi hala tanımayanlar, bilmeyenler vardır onların da en kısa zamanda bizleri tanıyacağına hiç şüphesiz inanıyoruz. Hurdacı denildiğinde özellikle de İstanbul’un Başakşehir ilçesinde sorulduğunda akla ilk biz geliriz. Siz de bir deneyin bakın, görün.

Her daim müşteri odaklıyızdır. Her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Kaliteli ir hizmet verebilmek adına her mahalle de farklı hurda alımı yapmaktayız. Hiçbir zaman boş sözler de vaatlar de bulunmadık. Her yaptığımızın her söylediğimizin altı doludur. Teknoloji ve inovasyon uygulamalarında Başakşehir ilçesi öndedir. Bu yüzden teknolojiden de yararlanarak sizlere adımızı duyurmak için çok çaba harcamaktayız. Bu çabamızın karşılığı olarak sizlerden bizi tercih etmenizi ve yolunuza bizimle devam etmenizi rica eder, bizi tercih ederek karlı çıkacağınızı ve memnun olacağınızın da garantisini veririz.
Diğerleri konuşur, Başakşehir Hurdacı yapar.

Başakşehir’de Hurda Alan Yerler

Altınşehir Mahallesi
Altınşehir mahallesini gelin altın gibi parlak ve değerli yapalım. Elinizde bulunan demir hurdalarınızı Altınşehir demir hurdacısına getirin değer kazandıralım. Altın durdukça değer kazanır, demir hurdalarınız Altınşehir Demir Hurdacısına gelince önem kazanır.

Bahçeşehir 1. ve 2. Kısım Bakır Hurdacısı
Bakır dünya da en çok kullanılan metal gruplarından birisidir. En büyük özelliği de paslanmaz bir yapıda olmasıdır. Bu özelliği en çok biz hurdacıların işine yaramaktadır. Bizler üzerimize düşen görevi yapıp bakır hurdalarınızı ederi karşılığında alıyor ve geri dönüşümle yeniden kullanılabilir bir forma sokuyoruz. Sizlerden de görevinizi yerine getirmek adına aynı hassasiyeti bekliyor bakır hurdalarınızı Başakşehir Bakır Hurdacısına getirmenizi istiyoruz.

Başak Alüminyum Hurdası
Her evde mutlaka alüminyumdan yapılmış bir eşya vardır. Ve şunu da biliyoruz ki eşyaların belli bir ömürleri var. Ömrünü tamamlayan eşyalar kullanılmaz hale bizim tabirimizle eski, çöp oluyor. İşte biz burada devreye giriyor ve sizlerden o alüminyum hurdalarınızı alıyoruz karşılığında ücretini size elden veriyoruz. Başak Alüminyum Hurdacısını tercih ettiğini için teşekkür ederiz, iyi günler dileriz.

Başakşehir Mahallesi
Bizim adımızı taşıyan bu Başakşehir Mahallesinde sizlere hizmet etmek ne güzel. Sanayi ve sarı hurdalarını burada elden teslim almaktayız. Bu isim adaşlığımızı kullanarak bizi tercih edebilirsiniz.

Güvercintepe Çelik Hurdası
Tepelerin tepesi güvercin tepe mahallesinde her türlü çelik hurda alımı yapmaktayız.

Başakşehir Hurdacı Telefonu

İkitelli OSB Makine- Motor Hurdası
Eskimiş makine- motor hurdalarınız ederi değerinde alınır. Çöp olmasına izin verme İkitelli OSB Makine- Motor Hurdacısına getir yeniden değer kazandıralım.

Kayabaşı Mahallesi
Başını sonradan taşlara vurmak istemiyorsan yıkım hurdalarını al Kayabaşı Yıkım hurdacısına getir. Başını taşlara vurmaktan kurtar kendini. Dene ve gör.

Şahintepe Hurdacı
Bir şahinin avını bekler misali sende fabrika hurdalarını biriktir ve şahinin harekete geçip avını kaptığı gibi sende elindeki hurdalar biriktiğinde Şahintepe Hurdacısına getir. Kazanç elde et. Denemeye değer bizce, sizce?

Şamlar Kablo Hurdacı
Evlerinizde, iş yerlerinizde kullandığınız kabloların ömürleri dolduğu zaman size ve çevrenize büyük zararları olmaktadır. Herhangi bir zarar vermeden yani kaza gelmeden tedbirimizi almalıyız. Bu yüzden sizde belli bir seneyi doldurmuş, ömrü bitmiş ya da bitmekte olan kablolarınızı yenisiyle değiştirip eskisini artık hurda diye nitelendirdiğimiz kablo hurdalarınızı Şamlar Kablo Hurdacıya getirin. Kazayı gelmeden önleyin.

Ziya Gökalp Kağıt- Karton Hurdacı
Elinizde bulunan artık işe yaramayan kağıt- karton hurdalarınızı Ziya Gökalp Kağıt-Karton Hurdacısına getirin. Evinizde yer işgal etmesine son verin. Kağıtlar da doğru yerlerini bulup, bizimle sonsuz mutluluğa erişsinler.