Bizi Arayın

0534 931 68 12

Ulu önder Mustafa Kemal  ATATÜRK’ün Türk milleti adına büyük zaferler, kazançlar, fedakarlıklar yapmıştır. Ve adını başarılı bir şekilde halka duyurmayı başarmıştır. Bizde atamızdan esinlenerek İstanbul’ un Ataşehir ilçesinde hurda ve geri dönüşüm alanında tarih yazmak adımızı duyurmak ve en çok tercih edilen, seçilen bir hurdacı ve geri dönüşümcü olarak çalışmaktayız. Sizleri hurdalarınız ile birlikte Ataşehir Hurdacı Ve Geri Dönüşümcüye bekleriz. Bu doğrultu da bizde halkımız için en güvenli en yararlı hizmet sunmak için çalışıp çabalamaktayız. Halkımız her zaman önemli ve değerlidir.

 

Aşıkveysel Demir Hurdacısı

Demir hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Kolaylıkla ve rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Bundan sonraki iş de bir demir hurdacısı bulmaktır. İşte Aşıkveysel Demir Hurdacınız hazır bir halde sizleri beklemektedir.

 

Atatürk Bakır Hurdacısı

Bakır çok önemli bir metal grubu içerisindedir. Hem alıcısına hem de satıcına güzel kazançlar sağlamaktadır. Bunun için sizleri bakır hurdalarınızla birlikte Atatürk Bakır Hurdacısına bekleriz.

 

Barbaros Alüminyum Hurdacısı

Mutfakta kullanmış olduğunuz alüminyum eşyalar kullanışlıdır fakat ömrü dolunca da artık hiçbir işe yaramazlar. Direkt olarak çöpe atılırlar. Siz artık bu geleneği devam ettirmeyin. Alüminyum hurdalarınızı Barbaros Alüminyum Hurdacısına getirin ve karşılığında ederi değerinde kazanın.

 

Esatpaşa Çelik Hurdacısı

Çelik tencerelerde yemek yapmışsınızdır. Artık tencere yemeğin dibini tutturmaya başladıysa o hurda yoluna girmektedir. Ve şanslısınız çelik hurdacınız da sizleri beklemektedir. Esatpaşa Çelik Hurdacısı.

 

Ferhatpaşa Krom Hurdacısı

Krom hurdalarının yeni adresi Ferhatpaşa Krom Hurdacısıdır. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

 

Ataşehir Hurdacı Firmaları

Fetih Şantiye Hurdacısı

Şantiye de çalışıyorsunuz ve hurdacı mı arıyorsunuz biz sizlerin şantiye hurdalarına talibiz. Patronunuzla konuşun ve bundan sonra sizlerle şantiye hurda alanında alım satım işlemini gerçekleştirelim. Daimi müşterimiz olun.

 

İçerenköy Pimapen Hurdacısı

Pimapenci de çalışıp hem yeni pimapen satmak hem de eskisini satıp ondan da para kazanmak istiyorsanız sizde müşterilerinizden eski pimapen hurdalarını alın bize satın karşılıklı kazanç sağlayalım.

 

İnönü Sanayi Hurdacısı

Sanayi hurdaları görüntü kirliliği açısından baş sırayı almaktadır. Buna bir son vermek adına sanayi hurdalarınızı İnönü Sanayi Hurdacısına getirin.

 

Kayışdağı Kablo Hurdacısı

Çocuklarınızın can güvenliği için kablo hurdalarınızı Kayışdağı Kablo Hurdacısına getirin. Çocuklar meraklıdırlar ve bu meraklı halleri de kimi zaman başlarına bela açmaktadır. Bunun için sizde en azından kablolardan onları korumak adına kablo hurdalarınızı evde, orada, burada tutmak yerine bize getirin.

 

Küçükbakkalköy Plastik Hurdacısı

Plastik hurdaları doğayı zarar vermektedir. Bu zararı en aza indirmek için artık bir yerden başlama zamanı çoktan geldi. Plastik hurdaları biriktirin ve çevrenizdeki kişileri de örgütleyin daha sonra onları Küçükbakkalköy Plastik Hurdacısına satın.

Hurda Alan Yerler

Mevlana Kağıt-Karton Hurdacısı

Kağıt- Kartondan uçaklar yapıp, hüzulu yere israf etmek yerine geri dönüşümcü olarak bize Mevlana Kağıt-Karton Hurdacısına verin biz de yeniden onları kullanıma kavuşturalım.

 

Mimar Sinan İnşaat Hurdacısı

İnşaat alanı tehlikelidir. Alanının tehlikeli olduğu kadar hurdaları da tehlikelidir. Sizde gelin bu tehlikeden korunmak için inşaat hurdalarınızı Mimar Sinan İnşaat Hurdacısına getirin.

 

Mustafa Kemal Yıkım Hurdacısı

Yıkım üzücü bir olaydır gelin bunu bir nebze de olsun mutlu duruma getirelim birlikte. Nasıl mı? Yıkım hurdalarınızı Mustafa Kemal Yıkım Hurdacısına verin ve size para kazandırsın. İşte bu sayede biraz da olsa yüzünüz gülmüş olur.

 

Örnek Fabrika Hurdacısı

Fabrika hurdalarını Örnek Fabrika Hurdacısına vererek sizde çevrenizdeki kişilere örnek olmaya ne dersiniz?

 

Yeni Çamlıca Makine- Motor Hurdacısı

Artık işe yaramayan, bozulan, işe yaramayan makine motor hurdalarınızı daha ne diye bekletiyorsunuz. Yeni Çamlıca Makine- Motor Hurdacısı sizleri makine motor hurdalarınız ile beklemektedir.

 

Yenisahra Kurşun Hurdacısı

Kurşun hurdalarınız hakkında bilgi almak istiyorsanız sizleri Yenisahra Kurşun Hurdacısına bekleriz. İster yerimizde ziyaret edin istersenizde telefon ile bilgi alabilirsiniz.

 

Yenişehir Araiş Hurdacısı

Bulunduğunuz şehri güzelleştirmek, yeni bir şehir görünümüne kavuşturmak sizin elinizde. Bunu başarabilirsiniz. Bizim size güvenimiz tamdır. Sizde bize güvenin ve araiş hurdalarınızı Yenişehir Araiş Hurdacısına getirin.